Diář podle Simony Krainové | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Diář podle Simony Krainové

25. 10. 2019

Simona Krainová připravila na rok 2020 svůj první diář. Jedná se o exkluzivní limitovanou edici a jistě se stane hitem letošního podzimu. Rok 2020 je rokem přechodným, takže v něm najdete den navíc, který budete moci věnovat jen a jen sobě.

Do vaší kabelky

Diář je týdenní a vychází v rozměru A5, takže je do kabelky jako dělaný. Zavírá se pomocí saténové stužky, která mu ještě přidává na jeho luxusním pojetí. Na předních deskách najdete v kapse sáček jejího prvního produktu, kterým je kolagenový beauty drink Masterpiece, takže můžete mít svůj pohotovostní sáček vždy při ruce. Kapsa na zadních deskách navíc ukrývá sérii originálních samolepek, které byly vytvořeny speciálně pro tento diář a lze jimi zdůraznit důležité dny a události.

Můžete se inspirovat

Kromě tematických stran, které se věnují Simoniným zkušenostem z oblasti krásy, módy, zdraví, cvičení a mnoho dalšího, obsahuje diář i týdenní To Do listy, nákupní seznamy a tipy. Ty poskytla Simona samotná i její blízcí spolupracovníci a přátelé. Inspirovat se můžete i Simoninými oblíbenými recepty, myšlenkami a citáty. Vašemu oku pak polahodí mnoho exkluzivních fotografií, které jinde neuvidíte. Na autentičnosti diáři přidávají i milé poznámky, které Simona sepsala vlastní rukou pro každou z vás.

  • Na sociálních sítích ho najdete pod hashtagem #366bysimona
  • Diář je k dostání exkluzivně na www.vivantis.cz za 699 Kč nebo v Beauty balíčku i s Masterpiecem za 1899 Kč.

publikováno: 25. 10. 2019, v rubrice Domácnost
Štítky: cvičení, krása, péče o pleť

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+