Dokonale čistá a hladká pokožka na obličeji i nohách s jedním pomocníkem | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Dokonale čistá a hladká pokožka na obličeji i nohách s jedním pomocníkem

19. 5. 2014

Letošní novinka značky Braun Silk-épil nabízí až tři zkrášlovací metody v jednom balení. S její pomocí docílíte zářící a hladké pokožky od hlavy až k patě v pohodlí svého domova. Tou novinkou je speciální obličejový kartáček Braun Silk-épil, který je součástí balení stejnojmenných epilátorů.

Ošetření i těžko dostupných míst

Pleťový kartáček čistí hloubkově póry a efektivně odstraňuje make-up i nečistoty z pleti či drobných vrásek, tedy i z míst, která jsou při běžném ošetření těžko dostupná. Je ideální přípravou pro hydrataci, neboť pomáhá pleti absorbovat až o 30 % více krému. 60 000 doteků štětinek kartáčku za sekundu zajistí jemnou exfoliaci a masáž pleti. Výsledek je tudíž skvělý – jemnější a zářivější pleť, která je viditelně čistší. Kartáček disponuje dvěma rychlostmi a je vhodný i pro citlivou pleť.

Nejkratší a nejjemnější chloupky zmizí až na 4 týdny

O dokonale hladké nohy se postarají epilátory Braun Silk-épil 7. Technologie Close-Grip spočívá ve 40 pinzetách rozmístěných tak, aby byla epilace co nejefektivnější a odstranila i krátké chloupky (0,5 mm) s lepším výsledkem než vosk. Vysokofrekvenční masážní systém stimuluje pokožku prostřednictvím masážních válečků a omezuje pocit bolesti. Výkyvná hlava se naklání až o 15 stupňů vpřed a vzad, díky čemuž se lépe přizpůsobuje křivkám ženského těla pro jemnější a efektivnější epilaci co nejblíže pokožce. Osvětlení Smartlight bylo navrženo tak, aby vám pomohlo jednoduše navádět epilátor. Epilátory lze používat ve vaně nebo ve sprše.

Speciální exfoliační kartáč

Epilátory Braun Silk-épil 7 SkinSpa jsou vybaveny speciálním SkinSpa exfoliačním kartáčem, který odstraňuje odumřelé buňky, zamezuje zarůstání chloupků a obnovuje tak zářivost pokožky. Sonická technologie peelingového kartáče SkinSpa pracuje s více než 3 000 mikrovibracemi za minutu a odstraňuje odumřelé kožní buňky čtyřikrát lépe než manuální peeling. Speciální design 10 000 vláken peelingového kartáče umožňuje šetrně odstranit odumřelé kožní buňky a podporuje regeneraci pokožky.

Obličejový kartáček je součástí balení u vybraných modelů.

www.braun.cz


publikováno: 19. 5. 2014, v rubrice Domácnost
Štítky: elektro, hygiena, krása, péče o pleť

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+