Erotické pomůcky nakupují Češi hlavně v pracovní době | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Erotické pomůcky nakupují Češi hlavně v pracovní době

8. 8. 2014

Chuť Čechů uspokojovat hříšné touhy je nejsilnější především v době, kdy jsou v práci. Statistiky návštěvnosti portálu sexbezhranic.cz totiž jasně ukazují, že nejvíce lidé nakupují erotické pomůcky mezi 13. a 14. hodinou. Kde hledat příčinu? „Po poledni je pracovní tempo většinou přerušeno pauzou a lidé se dostávají myšlenkami k lidem a aktivitám, které mají rádi, a ještě než se znovu pustí do práce, surfují po internetu a nakupují,“ vysvětluje Zuzana Nedvědová z portálu s erotickými pomůckami.

Co na to zaměstnavatelé?

Pokud zjistí zaměstnavatel, že v pracovní době a s využitím pracovních prostředků navštěvujete webové stránky se sexuálním obsahem, odnesete si v nejlepším případě napomenutí, v nejhorším peněžitou pokutu. „V případě opakovaných návštěv hrozí zaměstnanci dokonce výpověď. V každém případě je nutné počítat s tím, že po určitou dobu bude váš počítač monitorován a bude nad vámi zvýšený dohled, jak plníte své zadané úkoly,“ dodává Zuzana Nedvědová.

Společně večer

Druhým nejčastějším časem, kdy dochází k přílivu zákazníků na e-shopech s erotickými pomůckami, je desátá hodina večerní, kdy k počítačům usedají partneři společně a vybírají si, která hračka jim udělá oběma radost a zpříjemní společné chvilky. Zajímavostí je, že byť dojde k vzájemné partnerské shodě ve výběru pomůcky, finální platba je na bedrech a na peněžence muže.


publikováno: 8. 8. 2014, v rubrice Domácnost
Štítky: manželství, muž, sex

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+