Futuristický úklid | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Futuristický úklid

31. 8. 2017
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Hadříky Actifibre můžete vyprat ve vodě teplé 60 °C.

Výherci: Jana Fantová, Tomáš Černý, Marie Nováková

Sháníte multifunkčním hadřík, se kterým očistíte jakýkoliv povrch? Pořiďte si Actifibre. Mikrohadřík od Viledy perfektně očistí jakýkoliv materiál a ušetří vám spoustu času i místo v kumbálu.

Stačí jen voda

Actifibre je futuristický hadřík, který se díky mikrovláknům hodí na všechny povrchy bez rozdílu. Jeho výjimečnost spočívá také v použité technologii aktivní absorpce, díky které je Actifibre dokonale savý a zanechává umytou plochu nejen perfektně čistou, ale také suchou. Navíc ho po úklidu jednoduše vyždímáte.

Uklidíte v kuchyni i pokoji

Revoluční je také možné vynechání veškerých chemických prostředků. Už nebudete potřebovat speciální přípravek na čištění baterií, další prostředek na leštění nábytku atd. Prostě a jednoduše hadřík navlhčíte a uklízíte. Hadřík je pratelný a velmi rychle schne. Proto zůstane déle hygienicky čistý a bez zápachu. Nezanechává nevzhledné šmouhy, chloupky, ani škrábance. Čistí, saje a leští v jednom jen za pomocí vody! Zažijte futuristický úklid s hadříkem ACTIFIBRE od Viledy. Mikrohadřík ACTIFIBRE zakoupíte ve vašem hypermarketu/hobby marketu od 39,90 Kč.

Více tipů najdete na www.vileda.cz

Soutěžní otázka

V jaké nejvyšší telotě můžete hadříky Actifibre vyprat?

a) 40 °C

b) 60 °C

Tři výherci, kteří do 15. 9. 2017 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s různými hadříky Actifibre a houbičku na nádobí. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením Vileda Actifibre.


publikováno: 31. 8. 2017, v rubrice Domácnost
Štítky: byt, kuchyně, úklid

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+