Nechce se vám žehlit? | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Nechce se vám žehlit?

15. 11. 2010

Gorenje představuje novou technologii pro sušení prádla, při které využívá páru. Ta prádlo dokonale vyhladí natolik, že se nemusí žehlit vůbec nebo daleko snadněji. Za 20 minut zvládne nová sušička vysušit až 5 košil tak, že je můžete ihned obléci nebo pověsit rovnou do skříně.

Potřebujete se zbavit zápachu z kouře cigaret?

Údržbu choulostivého prádla náročného na údržbu usnadní program Refreshment. Má osvěžující účinek a je ideální zejména v případě, že jste třeba jen krátce pobývali v zakouřeném prostoru a váš oděv je zapotřebí zbavit nechtěného zápachu. Nebo pokud bylo prádlo delší dobu uložené ve skříni nebo šatně. Po použití speciálního programu bude vaše prádlo opět svěží a voňavé, aniž byste ho museli prát. Jedná se o velmi šetrnou metodu, vhodnou zejména pro choulostivé kusy oděvu jako jsou vlněné svetry, saka nebo kabáty

Dokonalá souhra s pračkou

Sušička SteamTech tvoří set s novou pračkou vybavenou JET systémem pro inteligentní a úsporné praní. Díky rychlému 3D namočení prádla pomocí dodatečného čerpadla zvyšuje efektivitu praní. Po ukončení pracího procesu se prádlo ždímá při otáčkách až 1400 a díky tomu je čas, potřebný pro následné sušení, ještě kratší. To samozřejmě znamená také nižší spotřebu elektrické energie. Pračka a sušička mají shodnou 8kg náplň. Najednou tak vyperete velké množství prádla a frekvence praní je díky tomu nižší. A když máte prádla méně? Množstevní automatika zajistí praní přesně podle jeho objemu.


publikováno: 15. 11. 2010, v rubrice Domácnost
Štítky: hygiena, praní

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+