Nová aplikace umožní spát telefonům a milovat se jejich majitelům | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Nová aplikace umožní spát telefonům a milovat se jejich majitelům

27. 3. 2015

Před třemi týdny se značce Durex podařilo mystifikovat lidi po celém světě dráždivou zprávou o technologickém průlomu, který by mohl znamenat revoluci v našich sexuálních životech. Virální video (viz níže), jež zhlédlo přes 40 milionů lidí, ukazuje páry posedlé technologiemi a jejich reakci na odhalení, že onen ložnicový zázrak je prostě jen tlačítko „vypnout“. Nyní značka Durex odhalila poslední kapitolu své kampaně „Durex Connect“ a představila aplikaci pro smartphony, která pomáhá ve sbližování párů. Blíží se Hodina Země (28. března 20:30 až 21:30 hod.), a značka chce při té příležitosti vybídnout páry po celém světě, ať si vyzkoušejí tuto aplikaci, která by mohla zlepšit jejich sexuální život.

Telefony usnou

Po bezprecedentní mezinárodní odezvě a přesvědčivém výzkumu Durhamské univerzity o dopadu posedlosti technologiemi na naše vztahy (včetně toho, že 40 procent respondentů připustilo, že během sexu vzalo telefon), vyvinul Durex aplikaci, která nabízí jednoduché řešení: synchronizuje naše telefony, aby spolu spaly a nechaly nás udělat totéž.

Slaďte si telefony

Aplikaci Durex Connect si můžete zdarma stáhnout pro platformu Android a brzy také pro iOS. Jde o uživatelsky přívětivý způsob synchronizace vašeho telefonu s partnerovým, aby se ani jeden z vás nemohl vykroutit ze slibu jednoznačně netechnologického sblížení. V předem domluvenou dobu nebo po spontánní dohodě aplikace jednoduše zakryje displeje vašich telefonů, čímž mobily de facto uspí a odstraní tak všechny rušivé elementy.

Hodina Země je symbolická připomínka potřeby chránit naši planetu. Ale je to i něco víc. Je to hodina, kdy my všichni můžeme vypnout a napojit se na vše, co je pro nás důležité.

Aplikaci Connect značky Durex si můžete stáhnout zde: https://play.go­ogle.com/…apps/de­tails?…

Video: http://youtu.be/O925jNVm­pOQ


publikováno: 27. 3. 2015, v rubrice Domácnost
Štítky: mládež, nové technologie, partnerství, sex

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+