Pomocníci pro extra rychlé a spolehlivé lepení | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Pomocníci pro extra rychlé a spolehlivé lepení

8. 6. 2015
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Sekundové lepidlo Loctite Super Attak Control má přesné kontrolované dávkování.

Výherci: Libuše Dušková, Hana Čápová, Jiří Mach, Jitka Tichá

Opravit podpatek, rozlepenou botu, rozbitou vázu, sošku nebo hrneček, nebo spravit prasklý kryt fénu či vypadlou perličku v náušnici, zvládnete snadno a rychle. Toto jsou přesně práce pro šikovné sekundové pomocníky Loctite.

Gumové lepení

Sekundové lepidlo Loctite Super Attak Power Flex Gel obsahuje gumu, která vytváří gelovou konzistenci lepidla, a proto nestéká ani na svislém povrchu. Kapka lepidla se vždy udrží na místě, kam ji nanesete. Tuto vlastnost oceníte např. při opravě prasklé vázy, sklenky nebo hrnečku. Lepidlo je ideální pro lepení porcelánu, keramiky, dřeva, některých plastů, pevnější kůže i korku. Lepený spoj je voděodolný, a proto můžete slepenou věc mýt i v myčce. Loctite Super Attak Power Flex gel můžete získat nyní dokonce v akci 1+1 zdarma ve vybraných řetězcích do vyprodání zásob.

Nejen pro dámy

Když chcete opravit drobný šperk, nebo si vytvořit vlastní vyzdobené balerínky nebo si nalepit drobné ozdobné kamínky na pásek či peněženku, Loctite Super Attak Style vám s tím pomůže. Dokonce s ním dokážete přilepit ozdoby na umělé nehty. Spolehlivě lepí porcelán, kůži, gumu, kov, dřevo, vybrané plasty. Díky jeho rychlosti vše budete mít přilepené během několika sekund.

Loctite Super Attak Style je vytvořen novou silicotec hydrofóbní technologií, která umožňuje vysokou odolnost lepeného spoje ve styku s vodou. Po vytvrzení je spoj průhledný, to znamená, že je téměř neviditelný. Lepidlo je opatřené speciálním bezpečnostním uzávěrem, který brání zasychání lepidla. Tubička vám tak vydrží déle.

Opravte či vyzdobte, co jen budete chtít. Díky Loctitu vám vaše oblíbené věci budou ještě dlouho sloužit.

www.loctite-superattak.cz

Soutěžní otázka

Jaká z uvedených vlastností platí u sekundového lepidla Loctite Super Attak Control?

a) šedá barva lepidla

b) přesné kontrolované dávkování

c) lepení pomocí štětečku

Tři výherci, kteří do 22. 6. 2015 správně odpovědí na soutěžní otázku, dostanou balíček lepidel pro různé opravy. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením attak.


publikováno: 8. 6. 2015, v rubrice Domácnost
Štítky: koupelna, kuchyně, muž, oprava, zábava

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+