S ekologickým Biocinem budete mít nejkrásnější zahradu v celém okolí | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

S ekologickým Biocinem budete mít nejkrásnější zahradu v celém okolí

14. 5. 2013

Když vám vyroste největší dýně, nebo když se na vaši květinovou zahradu chodí dívat lidé z okolí, máte nejspíš nepřekonatelný pocit. Aby pěstitelé dosáhli větší úrody, krásnějších květů, bohatších truhlíků a barevnějších záhonků, sáhnou často po chemii. To již není třeba! Společnost Garland představuje unikátní stoprocentně ekologický přípravek Biocin, po kterém jsou rostliny silnější, mají bohatší květy, větší plody a odolají klimatickým vlivům i škůdcům.

Vše začalo při boji s moskyty

Vznik Biocinu se datuje mnoho let zpět, kdy měl švýcarský vědec Martin Erisman za úkol zbavit oblast v Peru obtížných moskytů. Nakonec se mu úkol zdařil a pomocí speciálního extraktu z rostliny taro výskyt moskytů výrazně omezil. Navíc se objevil pozitivní vedlejší efekt. Na plantážích ošetřených přípravkem proti moskytům byly pěstované rostliny výrazně větší. Takovou náhodou vznikl Biocin. Od té doby proběhly stovky pokusů s vynikajícími výsledky, a proto se začal Biocin před několika lety ve světě prodávat.

Posiluje rostlinu

Biocin je v podstatě extrémně silný vitaminový koktejl s unikátním obsahem mikronutrientů v přírodní formě, syntetizovaných speciální technologií z rostliny taro, pěstované pouze v tropickém podnebí Thajska a Kambodži. Posiluje rostlinu, zvyšuje její obranyschopnost, a proto má pak bohatší a barevnější květy a větší plody. Zlepšuje prokořenění a podporuje symbiózu s pozitivními mikroorganismy v půdě. Tím získává rostlina více kvalitních živin. Díky fungicidnímu efektu Biocinu je méně náchylná na houbová onemocnění a je odolnější i proti parazitům. Zvyšuje množství pupenů, tím i květů a úroda je pak bohatší.

Mikronutrienty

Podstatu Biocinu tvoří přírodní forma mikronutrientů, které jsou pro rostlinu velmi lehce vstřebatelné. Mikronutrienty jsou prvky, které všichni známe, patří mezi ně například vápník, hořčík, zinek, křemík, mangan a mnoho dalších. Každý má důležitou úlohu v těle rostliny. Jejich vysoká koncentrace v Biocinu snižuje tak zvaný abiotický stres, který je způsobován negativními vlivy v půdě (např. kyselost půdy, teplotní výkyvy atd.).

Stoprocentně přírodní

Biocin je vyroben švýcarskými odborníky ze stoprocentně přírodních surovin. Ve všech zemích po celém světě, kde se nyní Biocin prodává, obdržel označení BIO. Ve Finsku získal nejvyšší ocenění a stal se bioproduktem roku 2012.

Biocin má kompletní škálu výrobků pro rostliny v interiéru i na zahradě. Můžete si vybrat z koncentrátů nebo spreje se snadným použitím. Koupíte ve vybraných specializovaných prodejnách a v síti Globus.

www.biocin.cz


publikováno: 14. 5. 2013, v rubrice Domácnost
Štítky: bio, byliny, ekologické, ovoce, zahrada, zelenina

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+