Táborák po dešti? Se SOLO ekologickým podpalovačem zápalka 2v1 to jde | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Táborák po dešti? Se SOLO ekologickým podpalovačem zápalka 2v1 to jde

31. 7. 2014

Staré skautské motto praví „vždy připraven“ a při pobytu v přírodě to platí dvojnásob. Kolikrát jste se už s buřty napíchanými na klacíku snažili rozdělat oheň z navlhlého dřeva, které ne a ne chytnout? Ekologický podpalovač SOLO si poradí i s ranní rosou či s dřívky po dešti.

Táborák za každého počasí

Léto je časem výletů do přírody, ježdění na vodu, víkendů v chatkách. Vyhledáváme pobyt venku a také venku rádi jíme. Takové večerní opékání buřtů s partou přátel, či neplánovaný táborák u stanu, mají své neopakovatelné kouzlo. Pokud chcete být v přírodě kdykoliv připravení na bezproblémové rozdělání ohně, a to třeba i po letní bouřce, přibalte si do batohu SOLO ekologický podpalovač zápalka 2v1.

Zápalka z obnovitelných materiálů a hoří zcela bez zápachu a sazí

Díky hlavičce se zápalnou hmotou a škrtátku na krabičce stačí jen škrtnout a vložit hořící podpalovač pod připravená třeba i zmoklá polínka. Hřebenové zápalky SOLO EKOLOGICKÝ PODPALOVAČ zápalka 2 v 1 jsou vyrobeny z dřevo-vláknité desky a jejich špičky jsou opatřeny hlavičkou se zápalkovou hmotou. Uloženy jsou v krabičce se škrtátkem – liniovým škrtacím nátěrem na jedné straně, takže nepotřebujete sirky k jejich zažehnutí. Díky napuštění parafínem hoří zápalka až 8 minut. Použití je velmi snadné, jednoduše si ulomíte jeden trojúhelníček, škrtnete a vložíte k připravenému dřevu. Využití je pestré, kromě již zmiňovaných ohnišť zápalku využijeme také na zahradní grily, domácí krby, či kotle.

  • K dostání v hobby obchodech za cenu cca 35 Kč.

www.solo.cz


publikováno: 31. 7. 2014, v rubrice Domácnost
Štítky: cestování, dítě, mládež, nákupy, uzeniny

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+