Trendy barvy podzimu v kuchyni | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Trendy barvy podzimu v kuchyni

18. 11. 2019

Pestré a hravé tóny léta nahradily zemité a tlumené barvy podzimu. Barvy tohoto ročního období se těší velké oblibě a dostávají se nejen do našich šatníků, ale i do našich kuchyní. Mezi vůbec nejpopulárnější odstíny patří především barvy růžového zlata – rose gold a měděná. Ty působí velice nadčasově a mají nádech luxusu. Níže vám přinášíme výběr toho nejzajímavějšího, co můžete v této stylové barvě do vašich kuchyní pořídit.

Měděný hrnec s poklicí Mauviel M´6s

Vařte jako michelinský šéfkuchař. K přípravě chutných a vydatných podzimní polévek či omáček vám skvěle poslouží měděný hrnec z dílny Mauviel 1830. Tato francouzská firma s citem pro eleganci se na špičce trhu drží právem již téměř 200 let. Nejen, že toto měděné nádobí skvěle vypadá, ale vyniká i rychlým a rovnoměrným rozvodem tepla. Nádobí řady M´6s je vhodné pro všechny typy varných ploch, včetně indukce.  Hrnec o průměru 24 cm a objemu 5,8 l.

Forma na bábovku Nordic Ware Chryzantéma

Zpříjemněte si studený podzim skvělou bábovkou! Pokud ji upečete v kvalitní měděné formě Nordic Ware, vytvoříte tak doma malé umělecké dílo. Bábovka pak totiž bude namísto tradičního tvaru připomínat krásnou chryzantému.

Koupíte na www.pottenpan­nen.cz


publikováno: 18. 11. 2019, v rubrice Domácnost
Štítky: kuchyně

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+