Ubrousková revoluce IWASH. Kouzelný ubrousek vyroste přímo na stole | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Ubrousková revoluce IWASH. Kouzelný ubrousek vyroste přímo na stole

24. 4. 2014

Končí čas nudných ubrousků. Viskózní ubrousky IWASH představují absolutní novinku stolovací kultury v České republice. Tento asijský ubrousek, který vyroste před vašimi zraky, se může stát zajímavým zpestřením před či po jídle ve vaší oblíbené restauraci.

Pozorujte klubání ubrousku

Obraz, který znáte především ze zrychlených záběrů rozkvétající květiny, se nyní v reálném čase odehraje přímo před vámi na jídelním stole. Takto by se dalo popsat zrození ubrousku iWash. Po ponoření „bíle tabletky“ do připravené tekutiny, která je obsahem servírovací mističky, se z bílého oválu vyklube jemně navlhčený ubrousek o rozměrech 25×25 centimentrů.

iWash je důkazem toho, jak z něčeho fádního udělat zážitek o kterém se bude mluvit. Pro majitele restaurací, kteří se rozhodli jít jinou cestou, cestou odlišnosti, nabídnutí přidané hodnoty je tady další část do mozaiky. Kouzelný ubrousek je absolutní novinka v českém světě gastronomie.

Do restaurací i hotelů

Ideálním místem k použití jsou také pokoje hotelů. iWash může být zajímavým zpestřením vybavení pensionu nebo hotelu. Být jiný než konkurence je cesta k zapamatování, což je v dnešním konkurenčním prostředí důležité.

Kouzelný ubrousek iWash pochází z Asie

Zvyky a mravy asijců jsou jistě dosti odlišné od těch evropských. Kromě obdivování přírodních a kulturních památek jezdí turisté do Asie za gurmánským zážitkem. S tím je spojeno také stolování. Ubrousek iWash najdete na většině stolů lepších asijských restaurací či na pokojích kvalitnějších hotelů.


publikováno: 24. 4. 2014, v rubrice Domácnost
Štítky: hotel, hygiena, nové technologie

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+