Umění přirozeného domova, inspirativní nápady | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Umění přirozeného domova, inspirativní nápady

19. 3. 2018
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Spisovatelka Rebecca Sullivanová se věnuje ochraně přírody a tradic.

Výherci: Jan Bláha, Marie Kloudová, Eva Průšová

Dnes si víc než kdy dřív ceníme zdraví a pohody a velký důraz klademe na slova „přírodní“ a „přirozený“. Pro mnohé to ale začíná a končí u toho, co jíme a pijeme. Pokud však opravdu chceme dosáhnout přirozeného životního stylu a optimálního zdraví, je třeba zvolit ucelenější přístup. A o tom pojednává kniha Rebeccy Sullivanové Umění přirozeného domova,kterou vydává Esence.

Od kuchyňské spíže po úklid skříněk

Kniha Rebeccy Sullivanové Umění přirozeného domova přináší náměty a recepty na přírodní (a přirozené) produkty pro celý dům, od kuchyňské spíže po úklid skříněk, od vaší taštičky na kosmetiku po lékárničku a dokonce i pár nápadů na výrobu úžasných přírodních nápojů.

Autorka knihy Rebecca Sullivanová (*1972) je australská spisovatelka, podnikatelka, a především obhájkyně udržitelného životního stylu, kterému se ve svých knihách věnuje. Kromě psaní knih založila i hnutí Granny Skills Movement, které se snaží chránit tradice, dovednosti a dědictví našich předků.

Soutěžní otázka

Čemu se věnuje také spisovatelka Rebecca Sullivanová?

a) ochraně přírody a tradic

b) chovu zvířat

Tři výherci, kteří do 2. 4. 2018 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží knihu Umění přirozeného domova. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením domov.


publikováno: 19. 3. 2018, v rubrice Domácnost
Štítky: bio, byt, dům, prevence, úklid

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+