Vyberte si dekoraci, bytový doplněk či vychytávku na zahradu | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Vyberte si dekoraci, bytový doplněk či vychytávku na zahradu

8. 1. 2018
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Po celé ČR nabízí e-shop velkykosik.cz přes 1 000 výdejních míst.

Výherci: Marie Stiborová,Martin Málek,Věra Libichová

Rádi byste si pořídili nějakou pěknou dekoraci do domácnosti či do zahrady? Potřebujete po Vánocích zhubnout a dostat se do formy, ale nemáte čas chodit do fitka? Hledáte nějakou vychytávku do domácnosti či tip na dárek? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu. Ve spolupráci s internetových obchodem velkykosik.cz jsme připravili soutěž o poukázky v hodnotě 500 Kč.

Velký výběr

Internetový obchod velkykosik.cz přináší do České republiky originální zboží od německých dodavatelů. Vybírat si můžete z široké nabídky dekorace, bytových doplňků, textilu, vychytávek do kuchyně, na zahradu i do dílny. Pro podporu vašeho zdraví zde naleznete širokou škálu doplňků stravy, fitness náčiní pro domácí cvičení nebo pomůcky pro seniory. Pro chvilku odpočinku si můžete vybrat dobrou knihu, film či hudbu dle vašeho gusta. Nabídku doplňuje elektro, modní doplňky a vybavení pro volný čas.

Tištěný katalog a další výhody

Zboží můžete pohodlně vybírat nejen na internetu, ale i pomocí tištěného katalogu, který vám velkykosík.cz zdarma doručí do vaší schránky. E-shop nabízí dopravu zdarma od 1 699 Kč, což vzhledem k pestrému sortimentu nebude problém překonat. Dáváte-li přednost osobnímu odběru, máte k dispozici výdejny po celé ČR.

Správnou odpověď i více informací o produktech internetového obchodu velkykosik.cz najdete ZDE.

Soutěží otázka

Kolik výdejních míst po celé ČR e-shop velkykosik.cz nabízí?

a) 3 výdejní místa

b) přes 500 výdejních míst

c) přes 1 000 výdejních míst

Tři výherci, kteří do 21. 1. 2018 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží voucher v hodnotě 500 Kč, za který si budou moci vybrat zboží na velkykosik.cz. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením velkykosik.cz.


publikováno: 8. 1. 2018, v rubrice Domácnost
Štítky: byt, cvičení, dům, hubnutí, chata, nákupy, senior, sportovci, zahrada

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+