Vyberte si správné lepidlo pro domácnost | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Vyberte si správné lepidlo pro domácnost

30. 5. 2016
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Cenově výhodné balení Loctite 60 sekund má 15 g.

Výherci: Marie Palečková, Josef Sláma, Jan Urban

Běžná sekundová lepidla lepí ihned po jejich aplikaci a umístit daný předmět tak, jak si představujeme dříve, než lepidlo zaschne, je téměř nemožné. Nezbývá nám pak nic jiného, než se smířit s tím, že mnoho z věcí, které nás obklopují, budou prostě od teď nakřivo – tedy pokud si nevybereme správné lepidlo!

Důležitým krokem pro efektivní lepení je výběr lepidla

Předem musíme vědět, jaký materiál chceme lepit, jak je těžký a zda bude vystaven vlhku nebo extrémním teplotám. Dalším faktorem jsou vlastní požadavky, třeba i takové, jestli potřebujeme čas na případné korekce a korigování přesného umístění – pak je tu jeden specialista!

Lepidlo, které se v domácnosti rozhodně nikdy neztratí, je první univerzální lepidlo od Loctitu – Loctite 60 sekund. Má hned několik výhod. Každý, kdo se chystá lepidlo použít, ocení fakt, že je extrémně pevné a udrží více než 100 kg na 1 cm2, jen pro představu, 100 kg, to už je hmotnost takového nově narozeného slůněte.

Slepí dřevo, gumu, kovy…

Další výhodou je rozmanitost materiálů, které Loctite hravě slepí, od gumy, kovů, dřeva, keramiky, textilií, kůže až po většinu plastů a samozřejmě karton i papír. Nemusíme mít tedy doma zásobu lepidel na různé materiály, stačí jediná tuba. V čem se ale navíc liší lepidlo Loctite 60 sekund od sekundových lepidel, je právě těch 60 sekund.

Počká 60 sekund

Od chvíle, kdy naneseme lepidlo, můžeme jednoduše korigovat přesné umístění! Nemusíme se tedy bát, že výsledek bude křivý! Povedlo se nám nalepit věšáček křivě? Žádný problém, během příštích několika sekund máme možnost ho hezky narovnat. „Děravým rukou“ se sice nevyhneme, můžeme ale opravit napáchané škody. Loctite 60 sekund nám zajistí dostatek času, aby naše lepení dopadlo vždy perfektně! Loctite 60 sekund se určitě neztratí v žádném šuplíku a větší balení lepidla nám už nějakou tu dobu vydrží a navíc je cenově výhodné.

Více se dozvíte na www.loctite-superattak.cz

Soutěžní otázka

Kolik gramů má cenově výhodné balení Loctite 60 sekund?

a) 5 g

b) 10 g

c) 15 g

Tři výherci, kteří do 7. 6. 2016 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží 2 balení lepidla. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením 60 sekund.


publikováno: 30. 5. 2016, v rubrice Domácnost
Štítky: boty, bydlení, dům, muž, oprava

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+