Vytiskněte si fotografie z dovolené | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Vytiskněte si fotografie z dovolené

10. 7. 2013
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: TEKO TECHNOLOGY začalo s výrobou vlastních tiskových náplní v roce 1998.

Výherci: Olga Pětivoká, Markéta Bicanová, Miloslav Mikulec

V digitální době fotíme o sto šest a ve velkém. A proč také ne. Je to snadné, rychlé a umožňuje nám to sdílet vzpomínky a zážitky s našimi blízkými. Právě během dovolené je ideální čas pro dokumentaci prožitých okamžiků. Pro fotografování už zcela postačí mobilní telefon nebo kompaktní foťák, se kterým pořídíte kvalitní momentky. Ale jak fotografie ukazovat, uchovávat a používat, to už je na každém z nás. Někdo si vystačí s digitální podobou, jiný raději papírovou fotku v rámečku a někteří z nás jimi obdarovávají své blízké ve formě originálních pohlednic a přání.

Vytiskněte si fotografii doma

Některé momenty chcete mít na očích stále. První krůček potomka, plážovou pohodu s nejbližšími či oblíbené místo, kam se chcete vrátit. Fotografie sice tiskneme čím dál tím méně, ale některé za to stále stojí. Pokud si pár památečních snímků chcete vyhotovit sami doma a vyzdobit jimi prostor, je nejvhodnější jednoduchá barevná inkoustová tiskárna. Pořizovací cena se pohybuje od 800 Kč výše, a pokud ji vybavíte fotografickým papírem a dobrou tiskovou náplní, máte vystaráno.

Kvalitní tiskové náplně, skvělé fotky bez zbytečných nákladů

Vhodné je se zamyslet i nad nákupem náplně do tiskárny. Pokud dbáte na ekologii, čistotu vzduchu a náklady spojené s jejím provozem, používejte produkty, které vaše požadavky respektují. Například tiskové náplně TEKO jsou jedny z nich. Jedná se o ryze české výrobky, které jsou vhodnou a levnější alternativou k značkovým tonerům a tiskovým kazetám.

Jak fotografie uchovávat

Elektronické uchovávání fotografií také není žádný problém a řešit musíte maximálně bezpečnost vlastního archívu. Pro uložení velkého objemu fotografií, videí a všemožných dat můžete využít služeb některého z webových úložišť. Například Capsa.cz nabízí vlastní virtuální knihovnu s automatickým zálohováním o základní velikosti 11 GB. Stačí se registrovat a virtuální knihovna je vám zcela k dispozici. Zatímco na jiných serverech se data po čase smažou nebo k nim má sdíleně přístup kdokoliv, do svojí Capsy vidíte jen vy sami.

Více stran za nižší cenu

Pokud máte doma inkoustovou tiskárnu a zrovna vám před sezónou dochází tisková náplň, můžete si zasoutěžit o jeden z produktů značky TEKO. Tato značka je vyráběna českou společností TEKO TECHNOLOGY, která se specializuje na výrobu a prodej tiskových náplní, tedy tonerů, kazet a pásek do laserových, inkoustových a jehličkových tiskáren, kopírek a faxů. Díky individuálnímu přístupu a ručnímu plnění dovedou tyto náplně vytisknout vyšší počet stran než ty originální a to za cenu o 50 – 70 % nižší.

Ekologické a zdravotně nezávadné náplně

Náplně značky TEKO jsou navíc ekologicky vyráběny i likvidovány a splňují všechny potřebné normy. Používané materiály pocházejí výhradně od dodavatelů ze zemí EU a tonerový prach splnil náročné testy zdravotní nezávadnosti Státního zdravotního ústavu v Ostravě. Používání těchto tiskových náplní je ekologicky šetrné a jejich zpětný odběr zajišťuje sám výrobce na všech sedmi pobočkách v rámci České republiky.

Vyberte si náplň do vaší tiskárny

Ať již používáte laserovou či inkoustovou tiskárnu, při výběru ze sortimentu TEKO TECHNOLOGY rozhoduje pouze její značka a typ. Na novém e-shopu jsou k dispozici náplně vhodné pro tisková zařízení značek Brother, Canon, Epson, Fujitsu, HP, IBM, Lexmark, Konica-Minolta, Kyocera, Lanier, Mita, Oki, Olivetti, Panasonic, Philips, Ricoh, Samsung, Sharp, Star, Tally, Toshiba, Utax a Xerox. Pokud si chcete zasoutěžit o jednu ze tří inkoustových náplní a tisknout fotografie z dovolené v pohodlí vlastního domova, zodpovězte soutěžní otázku a připište značku a typ vaší tiskárny.

Více informací naleznete na http://www.teko-toner.cz

Soutěžní otázka

Ve kterém roce začala TEKO TECHNOLOGY s výrobou vlastních tiskových náplní?

a) 1995

b) 1993

c) 1998

Tři výherci, kteří do 22. 7. správně odpovědí na soutěžní otázku, dostanou inkoustovou náplň do své tiskárny. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením teko.


publikováno: 10. 7. 2013, v rubrice Domácnost
Štítky: akce, dítě, foto, zábava

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+