Bioaroma na bezpečné přírodní opalování | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Bioaroma na bezpečné přírodní opalování

11. 4. 2019

Krétská značka přírodní kosmetiky Bioaroma, nabízí své produkty na opalování pěkně pohromadě, v praktické taštičce. BioAroma je 100% přírodní kosmetika vyráběná ručně, s láskou a osobní péčí v malé rodinné firmě na Krétě. Základem této jedinečné kosmetiky jsou přírodní byliny a esenciální oleje nejvyšší kvality.

Pro udržení zdravé a mladistvé pleti

Přírodní ochranný krém na obličej odpovídá stupni SPF 30+, účinně chrání pleť před škodlivými vlivy slunečního záření, zároveň působí proti pigmentovým skvrnám a má intenzivní regenerační účinky. Nijak pleť nezatěžuje ani neucpává póry, díky svému čistě přírodnímu složení na bázi vysoce kvalitních olejů (mrkvový, avokádový, olej z pšeničných klíčků) naopak poskytuje komplexní výživu a ochranu a zklidňuje podráždění.

Díky mrkvovému oleji má krém na opalování BioAroma i jemný samoopalovací efekt, zároveň je perfektní zásobárnou živin. Oleje zastoupené v receptuře obsahují nejdůležitější vitaminy pro udržení zdravé a mladistvé pleti (vitamíny A, E, B a C) – olej z pšeničných klíčků vypíná pleť a působí proti vráskám, avokádový olej má výjimečné hydratační účinky.

Bioaroma opalovací olej kombinuje olivový, sezamový, avokádový a kokosový olej, pleť bohatě vyživuje a zároveň ji chrání před škodlivým slunečním zářením. Rostlinné oleje mají přirozený ochranný faktor, ale je vždy zapotřebí přizpůsobit délku pobytu na slunci vašemu typu pokožky. Opalovací olej je obohacený o levadulový esenciální olej, který je známý svými regeneračními účinky.

Bioaroma zvláčňující olej po opalování má v základu řecký olivový olej, který je tamními obyvateli považován za tekuté zlato. Je bohatý na vitaminy, minerální látky i nenasycené mastné kyseliny. Na pleť působí jako antioxidant a zabraňuje jejímu stárnutí. Pokožku také dobře hydratuje. Dále obsahuje oleje z hořkých a sladkých mandlí, které si kromě výživy dokážou poradit s pokožkou podrážděnou od slunce. Mají hojivý a zklidňující účinek. Olej nanášejte po sprše na ještě vlhkou pleť.

Prodej: www.bioaroma.cz

Krétská přírodní kosmetika BioAroma

BioAroma je 100% přírodní kosmetika vyráběná ručně, s láskou a osobní péčí v malé rodinné firmě na Krétě. Byliny vykupuje BioAroma od místních farmářů, kteří je pěstují vysoko v krétských horách bez použití chemikálií, řada čistých esenciálních olejů v bio kvalitě má certifikaci Bio Hellas.


publikováno: 11. 4. 2019, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, opalování, prevence

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+