Chcete mít krásné a zdravé vlasy? | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Chcete mít krásné a zdravé vlasy?

3. 9. 2018
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Vlasová řada Revitalon nabízí kapsle, stimulátor a šampon.

Výherci: Jana Výborná, Dana Veselá, Jiří Novák

Pro vlasovou vitalitu je důležitá šetrná vlasová kosmetika a vhodně zvolené přípravky, které aktivují regeneraci vlasů zevnitř. Revitalon je ucelený program moderních přípravků, které umožňují kombinovat vnější a vnitřní vlasovou péči.

Kvalitu vlasů ovlivňuje i životní styl

Na hlavě máme něco kolem 100 tisíc vlasů, z nichž každý má svoji životnost 2– 6 let. Pravidelně dochází k jejich obměně a vypadávající vlasy jsou nahrazovány novými. Denně může vypadnout až 100 vlasů, což je pro zdravého člověka přirozené. Obecně platí, že tmavé vlasy jsou silnější než světlé a pokud srovnáme pohlaví, silnější vlasy mají muži. V dětském věku jsou vlasy obvykle jemné a na objemu a kvalitě nabývají postupem času. V nejlepší kondici pak jsou mezi 20. až 30. rokem života a poté nastupuje jejich stárnutí. Kvalitu vlasů výrazně ovlivňuje celkový zdravotní stav organismu, životní styl a složení stravy.

Revitalon Forte kapsle k nitřnímu použití

Kapsle Revitalon Forte se speciální recepturou přinášejí vlasům a vlasové pokožce přirozenou výživu, která pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů a jejich vzhled. K hlavním účinným složkám přípravku patří aminokyseliny, vitaminy, minerální látky a rostlinné extrakty.

Základem každého vlasu je z 90 procent keratin. Jde o bílkovinu, složenou především z aminokyselin methioninu a cysteinu. Právě tyto zodpovídají za kvalitu vlasů. Čím více keratinu dokáže vlas vytvořit, tím je pevnější, lesklejší a tím více je schopen odolávat mechanickému zatížení a působení vlasové kosmetiky. Kapsle Revitalon Forte obsahují nejen základní kameny pro tvorbu keratinu, ale navíc vitaminy a minerální látky, např. vitamín C, B, biotin, zinek, selen, měď nebo křemík a rostlinné extrakty z kopřivy, přesličky rolní, prosa a pšeničných klíčků. Doporučená denní dávka je 1 kapsle denně po dobu 2 – 3 měsíců.

  • V prodeji v lékárnách a e-sphopech.

www.vitar.cz

Soutěžní otázka

Jaké přípravky zahrnuje Vlasová řada Revitalon?

a) Kapsle, stimulátor a šampon

b) Olej a šampon

c) Šampon, kapsle a olej

Tři výherci, kteří do 17. 9. 2018 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží Kapsle Revitalon Forte. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením Revitalon zdravé vlasy.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 3. 9. 2018, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+