Chraňte vlasy před sluníčkem s BC Sum Protect | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Chraňte vlasy před sluníčkem s BC Sum Protect

1. 7. 2011

Sluneční paprsky jsou doslova balzámem pro naši psychickou pohodu. Jenže co jejich působení říká tělo? Dlouhodobé a časté působení UV záření má řadu nežádoucích účinků nejen na kůži, ale stejně negativně se může odrazit na stavu našich vlasů. Když se pak přidá působení chlorované nebo mořské vody, problém je na světě. Na konci léta je naše hříva vysušená, vybledlá a bez lesku, vlasy se navíc i snadno lámou a ztrácejí hebkost. Proto je nutné vlasy před přímým sluncem v létě chránit. Kromě klobouků a slunečníků je klíčem k řešení používání kvalitní vlasové kosmetiky. Vaše vlasy budou zářit zdravím, pokud sáhnete po produktech řady BC SUN PROTECT.

Výživa i hydratace

Vsaďte na prevenci a pořiďte si kvalitní kosmetiku, která vlasy vyživí a ochrání před škodlivými vlivy. Základem je hydratace! Dopřejte si přípravky, které vlasy zároveň i zregenerují. Profesionální vlasová kosmetika BC SUN PROTECT nabízí kompletní systém přípravků určených k použití jak před a během pobytu na slunci, tak i po něm.

Dvojí ochrana

Receptura řady BC SUN PROTECT je založená na speciální kombinaci složek, jako jsou antioxidanty, vitamín E, palmový olej a průlomová technologie Amino Cell Rebuild. Díky tomuto složení dokáže řada BC SUN PROTECT účinně regenerovat, obnovit a chránit vaše vlasy a dodat jim svěží letní lesk po každém použití. Přípravky jsou primárně určeny pro domácí péči, jsou k dostání výhradně v kadeřnických salonech. Vlasová terapie BC nabízí dvojí ochranu před volnými radikály pomocí antioxidantů, a zároveň také chrání vlasy díky UV filtru. Technologie Amino Cell Rebuild posiluje strukturu uvnitř vlasových buněk, a tím obnovuje přirozenou pružnost vlasů.

  • BC Sun Protect Ochranný šampon 299 Kč, BC Sun Protect Kondicionér 325 Kč, Protect Ochranné vlasové kúry 419 Kč, BC Sun Protect Ochranné vlasové fluidum 467 Kč, Sun Protect Ochranného oleje je 419 Kč.

Dobré rady

Na dovolené nezapomeňte nosit klobouk nebo čepici, nevystavujte vlasy slunečním paprskům mezi 10. až 15. hodinou. Po koupání ve slané či chlorované vodě je nezapomeňte opláchnout sprchou – sladkou vodou bez chloru.


publikováno: 1. 7. 2011, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, opalování, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+