Dermacol vůně k Valentýnovi pro ni i pro něj | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Dermacol vůně k Valentýnovi pro ni i pro něj

12. 2. 2018

Díky opojnému vábení smyslů se ocitnete v cizích zemích pouhým přičichnutím. Nechte se společně s vůněmi Dermacol přenést do exotického světa vodopádů, nebo do italského přístavu.

Exotický mix květů

Představte si průzračný vodopád v Libanonu. Poletující ptáci zde nasávají posvátnou vůni cedru, která se smyslně snoubí s živočišným aroma bílého pižma a blyštivého jantaru. Dřevitou vůni opojně zahaluje exotický mix z květů levandule, jasmínu a ušlechtilé růže, který se line z přilehlých zahrad, kde právě kvetou pomerančovníky. Sweet Orange & Honeysuckle – to je vůně pro ni!

Nadpozemsky podmanivá, hypnotická, nekonvenční a plná životní energie. Parfémovaná voda s vůní sladkého pomeranče a zimolezu.  

S vůní pro něj vás čeká procházka po charismatickém Portofinu

Hřejivé slunce, bezstarostná atmosféra kaváren, skvělá nálada, vánek ve vlasech a tak návyková vůně moře, která se přirozeně mísí s energizující vůní citrusů.

Ovocný závan borůvek, květů z pomerančovníku a levandule báječně doplňuje svůdný základ pižma a jiskřivého jantaru, který se rozline, když slunce nad Portofinem zčervená. Dokonale povzbuzující vůně pro muže. Sea Salt & Lime, parfémovaná voda s vůní moře a limety.

  • Parfémované vody Sweet Orange & Honeysuckle a Sea Salt & Lime rozšiřují stávající řadu čtrnácti vůní Dermacol.

www.dermacol.cz

www.dermacol50.cz

www.facebook.com/der­macol.cz.sk

http://blog.der­macol.cz/

www.instagram­.com/dermacol_cz_sk

www.youtube.cz/Der­macol CZ & SK


publikováno: 12. 2. 2018, v rubrice Kosmetika
Štítky: drogerie, vůně

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+