I problematická pokožka může být krásná a zdravá! | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

I problematická pokožka může být krásná a zdravá!

8. 4. 2019
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Sada 2DERM Barrier protective Transparent se skládá z krému, čisticí duobase, masky a krému color.

Výherci: Jana Šedivcová, Hana Rostamová, Lenka Nová

Trápí vás podrážděná, přecitlivělá, narušená či suchá a popraskaná kůže? Pak jistě hledáte kosmetiku, která by jí nejen nedráždila, ale naopak pomáhala. Určitě oceníte speciální bariérový krém 2Derm Transparent a bariérový tónovací krém 2Derm Colour od české profesionální kosmetiky na francouzských základech For life & Madaga.

Pro ochranu a zdraví nejen problematické pleti

2DERM BARIEROVÝ KRÉM TRANSPARENT je speciální bariérový krém 2Derm Transparent, který ocení všichni s podrážděnou, přecitlivělou, narušenou či suchou a popraskanou pokožkou. Jedná se o unikátní přípravek na bázi zinku, jediný svého druhu v Evropě, který účinně obnovuje přirozenou kožní bariéru a pomáhá tak s regenerací pokožky. Stvořený je především k ochraně a péči o problematickou, hypercitlivou nebo poškozenou kůži, u které se stará o její hojení a navrácení do normálu. 2Derm Transparent by tak měl být ve výbavě osob trpících lupénkou, ekzémy nebo vrozenou suchostí kůže.

Využití najde i při pálení, zarudnutí nebo otocích kůže, stejně jako u osob po operacích a korektivních zákrocích. Vhodný je rovněž pro pravidelnou péči o zdravou pokožku jako denní nebo noční krém. Lze jej aplikovat i na tělo. Krém je klinicky a dermatologicky testován a určen je pro dospělé a děti od 3 let.

Dokonalý vzhled citlivé a narušené pleti

2DERM BARIEROVÝ KRÉM COLOUR je určen hlavně pro citlivou a narušenou pokožku. Speciální tónovací krém je zároveň i bariérovým krémem, a tak na pokožce dokáže vytvořit náhradní bariérovou vrstvu a zároveň ji tak hojit a chránit před nepříznivými vlivy prostředí nebo ztrátou ceramidů a hydratace. Ideální je pro ženy trpící ekzémy, akné nebo podrážděnou a citlivou pokožkou, které se tak nemusí vzdát dokonalého vzhledu své pleti.

2Derm Colour na pleti nijak nepálí ani ji nedráždí a nezatěžuje. Krém obsahuje rozjasňující minerální barevné pigmenty, které dokonale splynou s pletí a přizpůsobí se jejímu tónu, dodají jí jednotný sametový vzhled a zvládnou nahradit i lehké make-upy. Jde o jediný přípravek svého druhu v Evropě.

  • K dostání také v lékárnách.

Více na www.forlifema­daga.com

Soutěžní otázka

Z jakých produktů se skládá sada 2DERM Barrier protective Transparent?

a) krém, čisticí duobase a krém color

b) krém, čisticí duobase, maska a krém color

Tři výherci, který do 22. 4. 2019 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s 2DERM bariérovými krémy. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením dermato-kosmetika.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 8. 4. 2019, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+