Jak získáte co nejrychleji super figuru do plavek? | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Jak získáte co nejrychleji super figuru do plavek?

29. 5. 2013

Možná vás po nekonečné zimě a chladném jaru trápí nějaké to kilo navíc, ale ráda byste na pláži oslnila nejen novými plavkami, ale i dokonalou postavou. Potom pro vás máme hned několik zajímavých tipů, jak můžete rychle svého snu dosáhnout. Zapomeňte na drastické diety, které stejně nefungují a mohou vám i ublížit. Změňte jídelníček při kterém budete hubnout rozumně a sportujte. A jste-li nedočkavá a chcete skvělou postavu hned, nabízí vám renomovaná pražská klinika Petra Clinic zajímavé procedury.

Zajímavá řešení pro každou ženu

Petra Clinic pomohla v hubnutí již mnoha ženám i mužům, mezi které patří i celá řada celebrit, takže proč byste s nimi neměla zkusit zhubnout i vy? Pozitivní výsledek je zaručen. Petra Clinic nabízí hned několik prověřených procedur.

Radiofrekvenční liposukce jako efektivní řešení

První z nich je hubnutí pomocí radiofrekvenční liposukce. Jedná se o bezbolestnou liposukci (často je také nazývána bezbolestná liposukce 3. generace). Během této procedury dochází k efektivnímu a rychlému odstranění tuků a co víc – radiofrekvenční liposukce působí pozitivně také na pleť – omlazuje ji a dodává mladiství vzhled. Jeden zákrok trvá obvykle 45 – 120 minut a buďte si jistá, že nepocítíte nic. Budete jen relaxovat a těšit se na super výsledek.

Kryolipolýza pomůže tam, kde potřebujete

Na Petra Clinic můžete podstoupit i další super proceduru s názvem kryolipolýza. Ani tato není invazivní. Během procedury dojde k destrukci tukových buněk zmražením, k jejich rozpadu a následnému odvodu lymfatickým systémem z těla. Tato metoda pomáhá při efektivním hubnutí všech partií. Pokud vás trápí větší bříško, zadeček nebo třeba stehna, bude kryolipolýza tou pravou metodou i pro vás. Navíc pozor – výsledky jsou znát již po prvním ošetření!

Buďte ještě krásnější

Kromě efektivního hubnutí provádějí na Petra Clinic i celou řadu dalších procedur, díky kterým můžete být ještě krásnější. Velmi oblíbená je například mikrojehličková radiofrekvence nebo metoda rázové vlny, díky kterým se můžete zbavit strií. Na Petra Clinic vám také mohou pomoci s odstraněním akné, vrásek, jizev a s celkovým omlazení pleti.

Kompletní informace o jednotlivých procedurách najdete na www.petraclinic­.cz


publikováno: 29. 5. 2013, v rubrice Kosmetika
Štítky: estetické kúry, estetické zákroky, hubnutí, inovace, muž, nadváha, nové technologie, ozdravné kúry, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+