Když se spojí léčivé vůně a krásné šperky | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Když se spojí léčivé vůně a krásné šperky

31. 5. 2012

Právě to se vám nabízí v nově otevřeném obchodě na Malé straně (Vlašská 15, Praha 1), kde si můžete pořídit podle své momentální potřeby a případně rady odbornice léčivé Bio Bachovky francouzské značky Les Fleurs de Bach a obdivovat a případně si i odnést krásné propracované šperky od uznávané šperkařky Jany Veselé. Ta se vám bude věnovat, když si sami stříbrný šperk budete chtít vyrobit. Otevření obchodu si nenechala ujít ani sympatická herečka Andrea Kerestešová, která si s sebou na cesty a blížící se natáčení další řady seriálu Vyprávěj odnesla parfém Vivacité/Energie, který si zamilovala na první nadechnutí.

Bachovky vám pomohou k dobré kondici

V obchodě máte k dispozici kompletní portfolio francouzské značky Les Fleurs de Bach, tedy 38 základních Bachových esencí v bio kvalitě, 22 kombinovaných elixírů, parfémy a tělové řady Présence a Vivacité, interiérové parfémy První pomoc a Anti-stress, Praktickou produktovou řadu s elixírem První pomoc/Urgency, Luxusní pleťovou kosmetiku Anti-stress oceněnou Beauty oscarem za rok 2011, Tělové vody Odvahu, Radost a Soulad. Vše tu můžete vyzkoušet, ovonět a nadchnout se pro Bachovu terapii a její účinky.

Originální šperky

Výtvarnice Jana Veselá vytváří své zajímavé šperky z modelovacího stříbra Art Clay Silver, se kterým pracuje již 8 let a dosáhla dokonce na titul mezinárodní mistr instruktor. Je to nádherný, ušlechtilý materiál, který při troše odvahy a s určitou dávkou zkušeností dovolí člověku neuvěřitelné věci. Nová kolekce – Šumavské mechy a lišejníky – je vytvořena moderní technologií modelovací hlíny, tentokrát mědi, ve spojení s klasickým smaltem. Oproti modelovacímu stříbru je měď mnohem drsnější a trochu náročnější na technologické zpracování. Výsledek však může být velmi zajímavý a lze jej zjemnit právě kombinacemi s jinými metodami výroby.

Co vás čeká?

  • Individuální poradenství Bachovy terapie
  • Pravidelné večery s Bachovou terapií pro veřejnost na témata blízká vašemu životu za přítomnosti povolaných odborníků
  • Školení Bachovy terapie pro zájemce o statut terapeuta
  • Šperkařská školení a workshopy pod vedením mezinárodního mistra instruktora metody Art Clay, PhDr. Jany Veselé (odpolední ve čtvrtek od 17 hod., víkendová nebo letní celotýdenní)
  • Minimálně jednou týdně návštěvník může sám zapojit do tvůrčího procesu výroby

šperku, osahat si modelovací hlínu Art Clay, být přítomen modelování a samostatně si ho i vyzkoušet na malém objektu.

Více informací hledejte na www.bio-bachovky.cz a www.arsbay.cz


publikováno: 31. 5. 2012, v rubrice Kosmetika
Štítky: akce, bio, krása, kurzy, květiny, nákupy, ozdravné kúry, umění, vlastnoručně, zábava

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+