Lip Smacker, americká hvězda mezi balzámy na rty, je tu! | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Lip Smacker, americká hvězda mezi balzámy na rty, je tu!

15. 6. 2015

Oblíbené balzámy na rty Lip Smacker se v USA vyrábějí už od roku 1973 a nyní se objevují i u nás. Péče o rty tak má konečně šťávu, protože právě Lip Smacker přišel s prvním ochuceným balzámem na světě. Postupně vyvíjel nové příchutě a dnes jich nabízí víc než 800! Spolupracuje i s top značkami, jako jsou Coca-Cola nebo Disney.

Vybere si každý

Vedle klasických příchutí jako je jahoda, mango, žvýkačka nebo cukrová vata, najdete Lip Smacker s příchutí Coca-Cola, Fanta, Sprite nebo lízátek Chupa Chups. Balzámy na rty, na kterých vyrůstaly snad všechny americké celebrity, jsou u nás k dostání v sítích parfumerií FAnn a Douglas a v e-shopu parfums.cz.

Velká radost do malé kapsy

Lip Smacker si užijete všemi smysly. Zjemní vaše rty, zanechá hedvábný lesk, krásně voní i chutná. A třeba vás i rozesměje. Je to maličkost, která vám zaručeně zvedne náladu, takové potěšení do kapsy. Lip Smacker navíc promění vaše polibky v nezapomenutelné. Vůně si prý pamatujeme nejdéle ze všech vzpomínek.

Láska má mnoho příchutí

V pondělí višeň, v úterý kiwi, ve středu lesní ovoce, ve čtvrtek meloun, v pátek banán, v sobotu kokos a v neděli tropický punč. Jaký bude váš den, záleží jen na vás. Možná je musíte mít všechny, abyste se ráno rozhodli, který si užijete. Nebo patříte k těm, kteří chvíli hledají a pak si najdou ten pravý Lip Smacker, kterému zůstanou věrní po celý život?

www.lipsmacker.cz


publikováno: 15. 6. 2015, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, rty

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+