Masky jako elixír pro zdravou a krásnou pleť | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Masky jako elixír pro zdravou a krásnou pleť

1. 10. 2019

Značka pleťových masek 7th Heaven nabízí široké portfolio jednorázových masek, které dívkám i ženám poskytuje účinnou přírodní péči o pleť, řešení a prevenci problémů pleti bez ohledu na věk. 7th Heaven se již 30 let specializuje výlučně na masky, proto je expertem a leaderem ve svém oboru.

Prověřené kombinace tří klíčových přírodních ingrediencí

Receptura masek spočívá vždy v prověřené kombinaci tří klíčových přírodních ingrediencí. Základní masky doplňuje prémiová řada 7th Heaven Renew You pro zralou pleť. Novinkou je série čtyř 7th Heaven Superfood masek kombinující zázračný efekt super potravin a bylin.

Masky 7th Heaven mají jasnou filosofii stojící na efektu přírodních složek, ochraně zvířat i životního prostředí. 7th Heaven je synonymem ráje péče o pleť. Masky nesou řadu ocenění a certifikací – Peta Cruelty Free, Vegetarian Society Approved, Beauty Awards. 7th Heaven je značkou, která udává nezávislé trendy. Její masky jsou vždy „in“ a funkční. Výsledek je jistý.

Britská značka masek

7th Heaven je britská značka masek patřící pod společnost Montagne Jeunesse se sídlem ve Walesu. Soustředí se již více než 30 let na pleťové masky s cílem poskytnout efektivní kombinaci přírodních ingrediencí, které jsou ze své podstaty esencí krásné pleti. Pokrývá individuální potřeby i vzhledem k věku. Určuje díky letitému výzkumu, expertíze a inovacím trendy. 7th Heaven není „beauty“ doplňkem, je specialistou.

Kategorie pleťových masek roste v evropském měřítku ročně o 23%. Trendy jsou jasné – přírodní složky, expertíza, efekt. Pleťové masky jsou tajnou zbraní každé ženy, efektivním a trendy pomocníkem, který si poradí s jakýmkoliv problémem, situací.

Průzkum 7th Heaven

Průzkumu 7th Heaven se zúčastnilo 1 003 žen. Jak se věnují péči o pleť a jak si stojí pleťové masky v jejich rituálu?

70% žen považuje péči o pleť za velmi důležitou nebo důležitou. 61% žen věnuje péči o pleť (bez make-upu) do 60 min. týdně. 30% 60 – 90 min. 9% více. V rámci péče o pleť používá 90% dotázaných denní a noční krémy jako hlavní pravidelnou kosmetiku, následuje pleťová a micelární voda, kterou používá téměř 70% dotázaných. Pleťové masky jsou v pořadí třetí a používá je 67% dotázaných žen. 59% používá pleťové masky občas, jen 10% pravidelně.

Ženy řeší maskami prioritně hydrataci a výživu, následuje detox a hloubková očista pleti, používají je i jako prevenci vzniku vrásek a na podporu elasticity pleti. Nejoblíbenějšími maskami jsou slupovací masky, které preferuje třetina dotázaných. Nejdůležitějším kritériem u jednorázových masek je pro ženy jejich jednoduchá aplikace, druhým kritériem je složení a poté deklarovaný efekt. Cena je čtvrtým rozhodujícím kritériem.

Informace o maskách či doporučení získávají ženy nejčastěji z médií – rubrik o kosmetických novinkách a z testů – 30%. 33% dotázaných žen pak nakupuje masky intuitivně dle potřeby. 77% dotázaných žen pak kombinuje více značek pleťových masek, aniž by měla svého favorita.

  • Z průzkumu nám tedy vyplývá, že jednorázové pleťové masky mají v rutinní péči o pleť u žen své pevné místo bez ohledu na věk a nabízí se stále potenciál růstu.

Velkou výhodou pleťových masek je, že působí okamžitě

Efekt masek na pleti vidíte už po pár minutách, ale také jsou skvělé v tom, že je můžete střídat a měnit podle toho, co právě teď vaše pleť potřebuje: rozjasnit, hydratovat, regenerovat, vyhladit či také hloubkově vyčistit. Pleť potřebuje v každém ročním období jinou péči a proto jsou ideálním pomocníkem právě jednorázové masky. Ty by se měly používat pravidelně, minimálně jednou týdně.

Základní řada pleťových masek 7th Heaven nabízí bahenní, jslupovací a textilní neboli sheetové masky. Vyniká hravým designem balení.

Podzimními hity a novinkami jsou: 7th Heaven kokosová slupovací maska s jílem obsahující hydratační kokosový olej a zklidňující mořskou řasu. Díky jílu má maska i vynikající čistící schopnosti. Pro posílení hydratace je optimální použití jednou týdně.

Celosvětovým hitem mezi maskami 7th Heaven jsou masky s zázračným čistícím efektem uhlí, které v kombinaci s dalšími přírodními ingrediencemi jako černý cukr či mořské řasy nebo jíl zajistí hloubkové pročištění a zjemnění pleti.

Novinkou je sheetová maska 7th Heaven detoxikační bublinková maska s uhlím. Ubrousek napuštěný uhlím, směsí badyánu a kyslíku, který začne na vzduchu bublat a pěnit, prostoupí hluboko do pórů, odkud odstraní nečistoty a přebytečný kožní maz. Je vhodná pro všechny typy pleti, zejména pak pro problematickou pleť, u které redukuje zarudnutí míst s akné. Doporučená maloobchodní cena je 79,90 Kč.

  Prémiová řada masek 7th Heaven Renew You nabízí dostupný luxus s 24 karátovým zlatem a přírodní výtažky z rostlin. Řada sestává ze 6 masek kombinujících nejnovější vědecké pokroky v oblasti péče o pleť a rostlinné biotechnologie.

7th Heaven zlatá maska na váčky a kruhy pod očima oživuje unaveně vyhlížející oči, pomáhá redukovat výskyt tmavých kruhů i váčků pod očima. Obsahuje koenzym Q10 a extrakt ze sojových bobů. Pro lepší výsledek uložte proužky před použitím na 10 min. do lednice. Nechte je pak po aplikaci působit 15–20 minut. Proužky odstraňte a jemně vklepejte zbylou esenci do pokožky. Doporučená maloobchodní cena je 99,90 Kč.

Maska 7th Heaven Renew You proti stárnutí obsahuje bambusový ubrousek napuštěný vitamínem B5, který viditelně zjemní a hydratuje pleť, napomáhá obnovit přirozenou rovnováhu pleti a snižovat výskyt jemných linek a vrásek. Doporučená maloobchodní cena je 69,90 Kč.  

Absolutními novinkami jsou masky 7th Heaven Superfood, které jsou kosmetickou odpovědí na trendy přírodního a zdravého životního stylu.

Slupovací maska 7th Heaven Superfood Cannabis je určena pro problematickou pleť. Kombinace kurkumy, antibakteriálního medu a oleje ze semínek Cannabis Sativa pokožku zklidní a zjemní.

  • Masky se prodávaji v drogistickych řetězcich(Rossmann, Teta …) a na e-shopu www.pre-wo.cz

publikováno: 1. 10. 2019, v rubrice Kosmetika
Štítky: drogerie, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+