Mladistvá tvář. Francouzky vědí, jak na to! | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Mladistvá tvář. Francouzky vědí, jak na to!

11. 11. 2019

Zdravá a svěží pleť, to je bezpochyby priorita Francouzek. Kvalitní péče v podobě krémů a olejů je pro ně zkrátka důležitější, než dokonalý make-up nebo účes. Naopak v tomto směru volí elegantní nedbalost, která v kombinaci s věčně mladistvou tváří tvoří okouzlující celek. Až někdy máte pocit, že se díváte na umělecké dílo – krásné ve své (ne)dokonalosti.

Ověřené krémy a oleje

Kvalitní krémy a oleje jsou základním stavebním prvkem kosmetické výbavy každé Francouzky. Jejich používání se předává z generace na generaci, a proto často zůstávají u značky ověřené maminkou, či dokonce babičkou. Třeba používání olejů má ve Francii mnohem delší tradici než u nás, kde boom nastal teprve před pár lety. Stejně jako přírodní kosmetika. Zde Francouzky balancují. Mají rády přírodní produkty, ale vždy vyžadují jejich maximální účinek.

Nemusíme ale jezdit do Francie, abychom si stejný luxus dopřály i my. Krémy a oleje obsahující přírodní ingredience, ovšem zpracované za pomoci moderních vědeckých postupů tak, aby byly co nejúčinnější, jsou k dostání i u nás. Francouzská značka NUANCE toho příkladem. Zřejmě proto si ji tolik oblíbila například modelka Simona Krainová.

Zpomalují vznik vrásek

České ženy si zamilovaly řadu MAGICAL SUPREME LIFTING (40+) nebo MAGICAL ANTI-AGEING COMPLEX(35+). Obě řady pomáhají zpomalovat vznik vrásek a dodávají pleti potřebnou hydrataci. Při pravidelném používání je pleť vyživená, pružná a vypadá odpočatě.

SUPREME LIFTING DENNÍ KRÉM (50ml)pro normální a smíšenou pleť obsahuje aktivní složky, díky nimž působí pleť viditelně mladším dojmem. ARGATENSYL® pleť vypíná a pomáhá vyhlazovat vrásky, PADINAMI® zvyšuje v pleti tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové a tím zvyšuje její hydrataci a celkovou hutnost. Extrakt z ibiškovce jedlého pomáhá zabraňovat tvorbě vrásek. 71% žen popsalo pleť jako regenerovanou, odpočatou a svěží.

  • Pokud chcete kosmetiku vyzkoušet, je k dostání exkluzivně v lékárnách Dr.Max a na e-shopu www.drmax.cz.

Ledový obklad pleť okamžitě vypne!

Dalším tipem, jak dosáhnout hebké pleti, je používání micelárních vod namísto obyčejné kohoutkové vody, která je pro jemnou pleť na obličeji příliš tvrdá a zbytečně ji vysušuje. Po obyčejné vodě Francouzka sice občas sáhne, ale pouze v ledovém skupenství, a to tehdy, pokud se cítí unavená. Ledový obklad pleť okamžitě vypne! Tenhle trik ocení po náročném dni v práci nebo druhý den po večírku snad každá žena.

Dostatek spánku

Tím se dostáváme k vůbec nejdůležitějšímu bodu, a to je správný životní styl. Francouzky dodržují minimálně sedmihodinový spánkový režim. Neméně důležitý je i režim pitný. Čím více sklenic vody vypijete, tím spokojenější vaše pleť bude. A co se jídla týče, nemusíte tolik řešit tuky, jako cukry. Ty jsou pro pleť více škodlivé a způsobují různé neduhy. například akné. Francouzka si ráda dá sýrový talíř, ale obloukem se vyhne čokoládě. Voilà, to je vše.


publikováno: 11. 11. 2019, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, lékárna, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+