Nový Ultrathon proti hmyzu | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Nový Ultrathon proti hmyzu

5. 6. 2012

Také si chcete užít zelené louky, nekonečné procházky přírodou, cyklistiku a mnoho dalších letních aktivit? Klíšťata, komáři, ale také třeba blechy dokážou znepříjemnit jakoukoliv venkovní činnost od houbaření po golf. Pokud míříte na dovolenou do tropických oblastí, hrozí vám kromě u nás běžné lymské boreliózy či klíšťové encefalitidy také třeba virus malárie či západonilské horečky. Vysoce účinný přípravek proti lezoucímu i létajícímu hmyzu Ultrathon, který nyní uvádí do lékáren společnost 3M, vás ochrání od havěti stejně úspěšně u českého rybníka jako v exotických tropech.

Osvědčil se v džungli Střední Ameriky

Repelent Ultrathon byl testován armádou USA a osvědčil se v nejtěžších podmínkách džunglí Střední Ameriky. Od konkurenčních přípravků se liší patentovanou technologií řízeného postupného uvolňování aktivní složky DEET. Ultrathon obsahuje speciální polymer, který zapouzdří DEET, díky čemuž se repelent na povrchu pokožky uvolňuje postupně a nedochází tak k jeho odpařování ani pronikání do pokožky. Je tak zajištěna kompletní dlouhotrvající ochrana před hmyzem při nižší koncentraci DEET. Přípravek je odolný vůči dešti, vlhku, potu či postříkání vodou po celou dobu použití.

  • Vzhledem k šetrnému složení je vhodný také pro děti a na obličej. Krém ochrání člověka před hmyzem až 12 hodin a sprej lze používat také na oblečení. K dostání je výhradně v lékárnách: krém (56,7 g) za 159 Kč, sprej (170 g) za 169 Kč.

publikováno: 5. 6. 2012, v rubrice Kosmetika
Štítky: bezpečný, dítě, hmyz, hygiena, prevence

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+