Osvěžení s tropickým ovocem | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Osvěžení s tropickým ovocem

9. 4. 2018

Čekání na léto si můžete zpříjemnit třeba tím, že vyzkoušíte novinku od značky Fa, která představila svou osvěžující řadu s tropickým ovocem a lákavými květinovými vůněmi Fa Island Vibes. Vydejte se prostřednictvím sprchových gelů, peelingů a deodorantů na Fidži, Hawai nebo Bali a hýčkejte své tělo i smysly.

Na exotické pláže v Karibiku

Kolekce Fa Island Vibes nabízí nové opojné vůně plné ovocné a svěžesti a tropických květin. Je rozdělena na řady Fiji Dream, Hawai Love a Bali Kiss. Jedná se o sprchové gely a deodoranty, ale nově také tělové peelingy, kterými značka Fa rozšiřuje své portfolio péče o tělo.

Fa Island Vibes Hawai Love

Hřejivé slunce, krásné pláže a přátelští lidé. Hawaii je známa pro svoji dlouhou tradici „Aloha ducha“. Je to skutečný surfařský ráj na zemi. Přeneste se na Hawaii objevením osvěžující plážové směsi ananasu a květiny plumérie, která probudí vaše smysly a povzbudí vaši náladu.Požídit si můžete sprchový gel, tělový peeling.

Fa Island Vibes Fiji Dream

Fidži a jeho 333 tropických ostrovů je domovem nejšťastnějších lidí na Zemi. Objevte nedotčené pláže a křišťálově čistou vodu. Odcestujte na Fidži objevením úžasné plážové vůně čerstvého vodního melounu a Kanangy vonné, která probudí vaše smysly a zlepší náladu. Dopřejte si péči sprchových gelů a deodorantů. Nabízí se jako sprchový gel, deosprej a roll-on.

Fa Island Vibes Bali Kiss

Každý rok je Bali zvoleno cestovateli jako jedna z nejvíce okouzlujících zemí na světě. Ať již hledáte relax, luxusní trávení času venku nebo chcete objevit tradici jógy – na Bali to najdete. Přeneste se na Bali a objevte pečující plážové vůně bohatého manga a květu vanilky, která uklidní vaše smysly a povzbudí vaši náladu. Koupit si můžete deosprej.


publikováno: 9. 4. 2018, v rubrice Kosmetika
Štítky: hygiena, krása, tělová kosmetika, vůně

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+