Podmanivé květinové vůně sprchových gelů Radox | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Podmanivé květinové vůně sprchových gelů Radox

4. 8. 2014

Také milujete vůni darovaného pugetu nebo čerstvě natrhaných květin? Dopřejte si požitek příjemně lehkých a okouzlujících květinových vůní ve sprše se sprchovými gely Radox Relax či Radox Radiant, které nabízejí zajímavé kombinace vůní a zajímavých přísad. Všechny milovnice květinových vůní si mohou vybrat mezi variantou gelového či krémového složení.

Okouzluje vás vůně magnólie, symbol čistoty a ženské krásy?

Nechte se učarovat smyslnou vůní magnólie v kombinaci s krémovou konzistencí, které v sobě spojuje sprchový gel Radox Radiant. Probuďte své smysly a proměňte každodenní rutinu v opravdový zážitek ze sprchování. Díky krémovému složení s bohatou pěnou bude vaše pokožka hebká a vláčná a vy se budete cítit přímo výjimečně.

Odzbrojující relaxace

Absolvovala jste náročný den, po kterém si potřebujete oddychnout? Rozmazlete své tělo i mysl netradičním spojením vůně levandule a vodního leknínu, které vám dodá příjemný pocit pohody a dokonalého uvolnění. Se sprchovým gelem Radox Relax zapomenete na všechen stres a po sprše se budete cítit jako znovuzrozená.

Proč ženy milují květiny?

Neexistuje snad žena, které by květina nevykouzlila úsměv na tváři. Ať už darovaná, nebo vlastnoručně natrhaná. Proč mají ženy tak rády květiny? Květiny připomínají ženám nevšední okamžiky – vyvolávají vzpomínky na člověka, který jim květinu předal a na slova, která přitom říkal. Květiny jsou i hezkým bytovým doplňkem, který ho zároveň příjemně provoní.

Jaký význam mají?

Levandule = úcta a láska k obdarované osobě

Magnólie = nevinnost a půvab

Leknín = čistota srdce


publikováno: 4. 8. 2014, v rubrice Kosmetika
Štítky: hygiena, květiny, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+