Podpořte přirozenou krásu svých rozpuštěných dlouhých vlasů | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Podpořte přirozenou krásu svých rozpuštěných dlouhých vlasů

14. 6. 2018

Zapomeňte na příliš pevné a natupírované účesy a zůstaňte věrná svojí přirozené kráse. Nosí se ležérní účesy ve stylu nedbalé přirozenosti, pro které je typický rychlý a jednoduchý styling. Pokud toužíte upravit své vlasy v tomto stylu, s novými produkty řady got2b #OhMyNude! To bude hračka.

Během několika vteřin podpoří přirozenou krásu vašich vlasů

Existuje bezpočet způsobů, jak upravit své vlasy přirozeným způsobem. A got2b #OhMyNude vám s tím pomůže. Ležérní a moderní: nedbalý přirozený trend je vyhledáván každým, kdo hledá rychlý a jednoduchý styling pro každý den.

Každá máme nárok zazářit jako hvězda. Stačí k tomu docela málo, třeba vsadit na přirozený styl, který je teď trendy. Pomohou vám k tomu produkty nové řady got2b #OhMyNude.

  • Suchý odlehčený olej got2b #OhMyNude Tame it Softly vám pomůže vytvořit přirozený účes, který vám umožní zářit po celý den. Jeho neskutečně lehoučká receptura dodá vašim vlasům strukturu a pohyb, a současně dlouhotrvající fixaci. A k tomu nabídne zářivý finish, aniž by zanechával vlasy mastné nebo s viditelnými zbytky produktu.
  • Sprej na rozčesávání got2b #OhMyNude Silkly Done pomůže vlasy snadněji rozčesat, uhladí je a dodá jim vlhkost, ale také přirozený lesk.

Tyto přípravky nesmějí v létě chybět ve vaší kabelce nebo v tašce na pláž. Poskytuje lehkou kontrolu nad vaším účesem, dodává vlasům lesk, aniž by je zanechal mastné.


publikováno: 14. 6. 2018, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+