Problematická kůže může být krásná a zdravá | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Problematická kůže může být krásná a zdravá

30. 6. 2019
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Bariérové krémy řady 2Derm jsou jediné svého druhu v Evropě.

Výherci: Marie Matoušová, Jiří Charvát, Jana Šedivcová

V létě dostává naše kůže pěkně zabrat a pokud není zcela zdravá, potřebuje speciální ošetření. To poskytuje česká profesionální dermo-kosmetika na francouzských základech 2Derm! Hodí se na jakýkoli typ pleti a ocení ji zejména osoby s citlivou, narušenou nebo extrémně suchou pokožkou.

Bez problémů

Narušená bariérová funkce pokožky je příčinou většiny kožních problémů, dokonce až 50 % populace trpí určitou formou suchosti kůže. Navíc letní období a působení vysoké míry slunečních paprsků pleti nepřidá. Zbavte se kožních problémů a zjistěte, že i problematická kůže může být krásná a zdravá.

Bariérový krém 2Derm Colour slouží jako tónovací krém, dokáže sjednotit tón pleti a zároveň o ni pečuje a hojí ji a 2Derm REHA special, který se hodí pro ošetření akutních kožních problémů, od ekzémů, popálenin až po různé rány, kdy dokáže zasažené místo zbavit citlivosti a přispívat k rychlejší rehabilitaci a hojení.

Více na www.2derm.com

Soutěžní tázka

Nakolik unikátní jsou bariérové krémy řady 2Derm?

a) Jediné svého druhu v ČR

b) Jediné svého druhu v Evropě

c) Jediné svého druhu na světě

Tři výherci, kteří do 15. 7. 2019 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíčkem, ve kterém najdou Bariérový krém 2Derm Colour a krém 2Derm REHA special. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením pleť léto.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 30. 6. 2019, v rubrice Kosmetika
Štítky: alergie, krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+