Romantická vůně pivoňky | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Romantická vůně pivoňky

22. 1. 2016

Značka Dove nyní portfolio svých vylepšených sprchových gelů rozšiřuje o výjimečně pečující novinku Dove Purely Pampering smetana a pivoňka. Benefity, jako je intenzivní hydratace a hýčkání pokožky, ženy pocítí již po prvním osprchování díky unikátní technologii Nutrium Moisture.

Hebká pokožka

Sprchový gel Dove Purely Pampering smetana a pivoňka vytváří bohatou pěnu a jeho hřejivá, žensky svůdná vůně s nádechem pivoňky potěší vaše smysly. Tento jemný sprchový gel je obohacen o Nutrium Moisture, spojení hydratačních a pokožku vyživujících složek, které vaší pokožce pomáhá udržet si rovnováhu během sprchování a zároveň jí poskytuje potřebnou výživu. Vaše pokožka bude jemnější a hebčí již po prvním umytí.

Dermatoložka doc. MUDr. Monika Arenbergerová, Ph.D., říká: „Výběr správného sprchového gelu je základem účinné péče o pokožku. Sprchové gely Dove jí díky svému unikátnímu složení poskytují hned několik klíčových benefitů – jemné, ale efektivní čištění, podporu regenerace a především potřebnou hloubkovou hydrataci. Sprchování s nimi představuje první krok k dosažení nádherné a vláčné pokožky.“

Probuďte krásu své pokožky již během sprchování!

Dove přináší pět tipů dermatoložky Moniky Arenbergerové pro jemnou, hedvábnou a zářící pokožku:

1. Volte vlažnou vodu. Teplá sprcha nebo horká vana jsou velmi příjemné, ale ve skutečnosti pokožku připravují o její přirozenou vlhkost, což může vést až ke zhrubnutí. Vsaďte proto na vlažnou vodu, která pokožce zaručí hebkost a vláčnost.

2. Zkraťte sprchování. Dlouhodobé vystavení pokožky proudu tekoucí vody může přispívat k její dehydrataci či vysychání. Chcete-li kůži chránit, vyhněte se pobytu ve sprše delšímu více než 10–15 minut.

3. Čistá, ale hydratovaná pokožka. Nová řada sprchových gelů Dove má vynikající hydratační vlastnosti. Pomáhá tak pokožce udržet její přirozenou hydrataci.

4. Dopřejte si peeling. Peelingové sprchové rukavice nebo speciální kartáč pomáhají při odstraňování suché kůže a odumřelých buněk z vrchní vrstvy pokožky, jsou tak ideální pro ošetření míst s hrubšími částmi kůže (lokty, kolena, paty atd.).

5. Nezapomínejte na masáž. Masáž pokožky přináší nejen skvělý pocit uvolnění a relaxace, ale rovněž zlepšuje prokrvení a pomáhá udržovat zářivou pleť.


publikováno: 22. 1. 2016, v rubrice Kosmetika
Štítky: hygiena, koupelna, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+