Skvělé letní produkty Dermacol | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Skvělé letní produkty Dermacol

19. 6. 2017
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Značka Dermacol oslavila vloni už 50 let od svého založení.

Výherci: Jana Horová, Jiří Michálek, Jiřina Poláková

Už se těšíte, až budete chytat letní bronz na pláži, u bazénu nebo doma na zahradě? Přestože sluneční paprsky přispívají k dobré náladě a po krásně opálené pokožce touží téměř každá žena, nezapomeňte na správnou ochranu kůže i vlasů.

Řada sluneční kosmetiky SUN od značky Dermacol

Sluneční kosmetika SUN se rozrostla o dvě novinky, které se vyplatí vyzkoušet. S novým transparentním ochranným sprejem bude vaše pokožka dokonale chráněna bez nepříjemného mastného povlaku. Speciální ochranný UV sprej ošetří vaše vlasy a dodá jim neodolatelný vzhled plážových vln.

Sprej na každý den

Transparentní ochranný sprej INVISIBLE PROTECTION SUN SPRAY SPF 20 s UVA a UVB filtry chrání pokožku před poškozením vlivem UV záření. Zároveň zabraňuje předčasnému stárnutí a zvláčňuje ji. Vyznačuje se dokonale transparentní a nemastnou texturou. Sprej nezanechává na pokožce bílé stopy a mastný povlak. Je voděodolný a rychle se vstřebává, což oceníte nejen u moře, ale i v průběhu procházky ve městě. 

Vlny jako od moře

Stylingový ochranný sprej BEACH STYLE HAIR SPRA s UVA a UVB filtry chrání vlasové vlákno před poškozením vlivem slunečního záření. Obsahuje mořskou sůl, díky čemuž si jednoduše vytvoříte ležérní plážové vlny. Epsomská sůl udržuje mokrý vzhled účesu a přirozené vlny. Sprej nastříkáte do mokrých vlasů a jednotlivé prameny upravíte tak, abyste docílili maximálně přirozeného efektu a následně použijte fén s difuzérem, čímž sprej zafixujete do vlasů a celkový efekt déle vydrží.

Regenerační a hydratační balzám po opalování

Balzám po opalování AFTER SUN REGENERATING & HYDRATING BALM s D-panthenolem, beta-karotenem a mandlovým olejem účinně hydratuje, zklidňuje a regeneruje pokožku po slunění. Vhodný pro všechny typy pokožky. Pomáhá chránit její mladistvý vzhled a zanechává ji hebkou.

Více informací na: www.dermacol.cz

Soutěžní otázka

Jaké výročí slavila značka Dermacol od svého založení v loňském roce?

a) 60 let

b) 50 let

3 výherci, kteří do 3. 7. 2017 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží přípravky Dermacol. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením SUN Dermacol.


publikováno: 19. 6. 2017, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, opalování, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+