To nejlepší z přírody pro vaše vlasy i pokožku | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

To nejlepší z přírody pro vaše vlasy i pokožku

12. 10. 2018

Nová přírodní kosmetika značky Nature Box měnísvým novým a komplexním přístupem ke kráse tradiční způsoby péče o vlasy a pokožku. Respektuje životní prostředí a chce přispět k jeho udržitelnosti. Přináší 5 produktových řad, které obsahují výrobky založené výhradně na přírodní bázi. Jsou vyrobeny ze 100% za studena lisovaných olejů z ořechů a semen ovoce a díky jejich složení zkombinujete efektivní péči o vlasy a pokožku s dobrým pocitem.

Nature Box nabízí to nejlepší z přírody pro krásu, která vychází zevnitř

Volba spotřebitelůa životního stylu se stále více řídí odpovědností – od jídla a módy až po cestování a kosmetiku.

Podle průzkumu Global Shapers, vedeného Světovým ekonomickým fórem, je udržitelnost důležitá zvláště pro generaci mileniálů. Přírodní kosmetika Nature Box sdílí jejich životní filozofii,která vychází z myšlenky, že ženy se cítí opravdu krásné, když jsou spokojené nejen s tím, jak vypadají, ale také jak se cítí uvnitř. Pozitivní krása tak vychází z toho, že aktivně děláte něco dobrého pro sebe i pro budoucnost tohoto světa.

Tento svůj přístup chce značka Nature Box šířit po celém světě, proto spolupracuje právě s těmi osobnostmi, jež vyznávají stejný životní styl a sdílí jej také prostřednictvím sociálních sítí.

To nejlepší ve složení produktů

Oleje lisované za studena jsou vysoce ceněné pro své nutriční hodnoty. Patří také k těm vůbec nejúčinnějším ingrediencím v kosmetických přípravcích. Všech 5 produktových řad značky. Nature Box přitom obsahuje oleje lisované za studena, konkrétně ze semen a ořechů: avokáda, kokosu, meruňky a mandle a makadamie. Oleje lisované za studena se značně liší od ostatních olejů. Lisování za studena je totiž nejúčinnějším způsobem získávání olejů, které umožňuje úplné zachování cenných látek.

  • Oleje lisované za studena v produktech Nature Box nejsou chemicky upravovány, což znamená, že všechny cenné vitamíny,jako jsou A, B, C, D a E,stejně jako antioxidanty a zdravé mastné kyseliny, zůstávají zachovány.
  • Přírodní oleje Nature Box tak přirozeně vyživují vlasy a pokožku a chrání je před vysušováním,takže vypadají zdravě a nádherně.
  • Oleje používané v produktech značky Nature Box jsou veganské, neobsahují silikony,umělá barviva a sulfáty.Díky originální receptuře jsou vlasy a pokožka chráněny a ošetřeny jemným filmem bez zatížení nebo pocitu mastnoty.
  • Bohatý obsah přírodních látek zajišťuje celou řadu žádaných vlastností přípravků: biotin v avokádovém oleji podporuje tvorbu keratinu a zajišťuje přirozený lesk vlasů. Kokosový olej má uklidňující vlastnosti a poskytuje intenzivní hydrataci. Nenasycené mastné kyseliny a vitamín A v meruňkovém oleji vytvářejí přirozenou ochrannou bariéru pro pokožku.Antio­xidační vlastnosti v mandlovém oleji chrání pokožku a nádherně ji prozáří. Olej z ořechů Makadamia má regenerační, zpevňující efekt a obsahuje přirozenou ochranu před poškozením sluncem.

Udělejte něco dobrého pro budoucnost

Značka Nature Box představuje vysokou úroveň výroby a kvality v kombinaci se závazkem udržitelnosti. Nature Box spolupracuje s mezinárodními rozvojovými organizacemi a podporuje drobné zemědělce při udržitelném obdělávání surovin. Dále je 25% balení Nature Box vyrobeno z recyklovaného plastu.

Portfolio značky Nature Box se skládá z pěti řad pro péči o vlasy a tělo

Jde o produkty s recepturou s lisovanými oleji získanými ze semen ovoce a ořechů jako jsou avokádo, kokos, meruňky, mandle a makadamie. Všechny tyto suroviny mají blahodárný vliv na zdraví a krásu vlasů a pokožky. Avokádo chrání a intenzivně regeneruje vlasy a pokožku. Kokos dodává svěžest a hydratuje. Meruňka přispívá k hebké pokožce a hedvábným vlasům. Mandle přidává objem a poskytuje citlivé pleti jemnou péči. Makadamia umí doslova zázraky se suchou kůží, kterou učiní krásně hebkou a vlasy získají nádhernou pružnost.

Avokádo chrání a hluboce regeneruje vlasy a kůži (Sprchový gel, Sprchový peeling, Tělové máslo, Tělové mléko, Šampon, Kondicionér, Regenerační krém)

Kokos poskytuje svěžest a hydratuje (Šampon,Kondi­cionér,Hydratač­ní sprej, Sprchový gel, Tělové mléko)

Meruňka zanechává vlasy a pokožku hedvábně měkké a hladké (Šampon,Kondi­cionér, Sprej pro lesk, Sprchový gel, Tělový olej, Tělové máslo, Sprchový peeling)


publikováno: 12. 10. 2018, v rubrice Kosmetika
Štítky: drogerie, krása, péče o pleť, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+