Volají vaše ruce a rty SOS? | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Volají vaše ruce a rty SOS?

31. 8. 2015

Trávíte hodně času v bazénu, u vody, sportem anebo prací na zahradě a vaše jemná pokožka „křičí“ POMOC? Sůl, chlór, slunce, vítr i chlad pokožku vysušují a poškozují. Ulevte svým rtům a pokožce rukou SOS produkty od značky Dermacol, které mají intenzivní regenerační a hydratační účinky.

Suché rty?

Pro rty, které se vlivem extrémních veder, mrazů nebo jiných okolností vysoušejí, praskají a šupinkovatí, existuje řešení. SOS LIPS Zvláčňující balzámy na rty s extra ochranou dodají rtům maximální péči. Bambucké máslo a vitamin E regenerují rty a SPF 15 chrání rty před slunečním zářením. Jemná vůně mandlí, nebo čokolády vám rty příjemně provoní. Balzámy jsou bez parabenů.

Suché a popraskané ruce?

SOS REPAIR Hloubková intenzivní regenerace a hydratace na suché a popraskané ruce. Někdy stačí déle umývat nádobí, pracovat na zahradě nebo udělat větší domácí úklid a ruce jsou pak suché a popraskané. Proto mějte vždy pro ruce první pomoc – SOS Hloubkovou intenzivní regeneraci a hydrataci na suché a popraskané ruce od značky Dermacol. Krém je určen pro extra namáhanou pokožku rukou se sklonem k popraskání pokožky. Kombinace panthenolu, urey a bambuckého másla je pro ruce balzámem. Nejenže obnovuje suchou a poškozenou pokožku rukou, ale také poskytuje namáhané pokožce rukou dlouhotrvající ochranu před vysušováním. Urea jako přirozená součást hydratační složky kůže se schopností vázat vodu zlepšuje transport molekul vody do svrchních vrstev kůže a zabraňuje ztrátám vody z pokožky.

www.dermacol.cz

www.facebook.com/der­macol.cz.sk

http://www.vse­kolemkrasy.cz

www.instagram­.com/dermacol_cz_sk


publikováno: 31. 8. 2015, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, péče o pleť, rty, ruce

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+