Vyzkoušejte voňavé produkty portugalské Castelbel | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Vyzkoušejte voňavé produkty portugalské Castelbel

28. 4. 2016

Řada Gold & Blue je inspirována portugalskými dlaždicemi „azulejos“, které byly po staletí používány k dekoraci honosných portugalských paláců. Tyto luxusní výrobky od značky CASTELBEL jsou nádherné svou vznešenou elegancí a ušlechtilou vůní.

Krásné vůně

Zpočátku se značka CASTELBEL zaměřovala především na ruční výrobu exkluzivních mýdel, které za čas doplnily výrobky péče o celé tělo, parfémy a také vonné designové svíčky. Výrobky s kombinací vybraných ingrediencí, pečlivě koncipovaných vůní a luxusního designu si našly své zákazníky po celém světě.

Castelbel Mýdlo Gold & Blue –  dárkové balení tří luxusních hydratačních mýdel portugalské značky Castelbel. Dominantní vůně růžového pepře s jasmínem se snoubí s tóny bergamotu, jantaru a pačuli.

Castelbel Svíčka – Gold & Blue – dárkové balení v nádherné keramické dóze. Dominuje vůně růžového pepře s jasmínem, který doplňují tóny bergamotu, jantaru a pačuli.

Castelbel Vonný difuzér – Gold & Blue – porcelánový difuzér s vůní růžového pepře, jasmínu, bergamotu, jantaru a pačuli s osmi ratanovými tyčinkami. Krásná a originální dekorace do vaší domácnosti, kanceláře nebo jako dárek.

Castelbel krém na ruce – Gold & Blue – hustý krém na ruce s vůní růžového pepře, jasmínu, bergamotu, jantaru a pačuli. Výrobek neobsahuje parabeny a je obohacen o rostlinné oleje a másla nejvyšší kvality. Krém nezanechává ruce mastné, ale zároveň je vysoce hydratuje, vyživuje a vytváří na pokožce ochranný film.

Ke koupi na www.demdaco.cz nebo www.castelbel.cz


publikováno: 28. 4. 2016, v rubrice Kosmetika
Štítky: dům, koupelna, krása, péče o pleť, vůně

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+