Zamaskujte šediny rychle a jednoduše | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Zamaskujte šediny rychle a jednoduše

15. 4. 2019

Je to krásný pocit, když čerstvě nabarvené vlasy od kadeřníka září oslnivým leskem, intenzivními barevnými odlesky a všechny šediny jsou dokonale zakryté. Ale za tři nebo čtyři týdny se opět objeví odrosty a šediny jsou znovu viditelné. Řešení nabízejí vlasoví experti značky SYOSS, kteří uvádějí na trh přípravek pro rychlé zakrytí šedin – SYOSS ŘASENKA NA VLASY. SYOSS ŘASENKA NA VLASY má přesný aplikační kartáček, který umožní precizně zakrýt šediny, ať u kořínků vlasů nebo jinde. Nikdy nebylo jednodušší

S kartáčkem nabarvíte každý odrost

SYOSS ŘASENKA NA VLASY má přesný aplikační kartáček, který umožní precizně zakrýt šediny, ať u kořínků vlasů nebo jinde. Nikdy nebylo jednodušší zacílit pozornost i na jednotlivé vlasy nebo krátké odrosty. Tato nejnovější inovace představuje dokonalé řešení i pro první šediny, další výhodou je to, že ji snadno můžete použít i na cestách.

V dnešní uspěchané době nemáme vždy čas zakrýt šediny a odrosty profesionálně nebo v pohodlí domova. Stále více žen chce mít intenzivní a zářivou barvu vlasů bez šedin. A proto je tu SYOSS ŘASENKA NA VLASY. Nová smývatelná barva se používá tak snadno, jako řasenka nebo make-up. Jednoduše se nanese a zakryje přesně ta místa, která potřebujete, ať už jde o jednotlivé šedé vlasy, prameny či odrosty. Rychle zasychající a perfektně krycí receptura zanechává rovnoměrné a přirozeně vypadající barevné výsledky. Po aplikaci necháte přípravek krátce zaschnout a následně vlasy upravíte jako obvykle.

  • SYOSS ŘASENKA NA VLASY je dostupná v obchodech v pěti barevných odstínech – od tmavé blond po černou.

publikováno: 15. 4. 2019, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+