Nedejte letos chřipce šanci | Medicína | Trendy zdraví

Hlavní strana » Medicína » Článek

Nedejte letos chřipce šanci

12. 9. 2011
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Přípravky řady MultiImun obsahují colostrum, které pozitivně působí na zvýšení imunity

Výherci: Jana Dvořáková, Roman Sovák, Lucie Opolecká, Martina Malá, Tomáš Linhart

Je po prázdninách a čeká nás podzim. Vedle krásně zbarveného listí s ním ale přichází i období nachlazení a chřipek, které se mohou zvrtnout do nebezpečného onemocnění. Letos se ale můžete předem nachystat a nenechat se viry jen tak zaskočit. Vsaďte na novinku multiIMUN AKUT a jistě se ubráníte.

Silná dávka na povzbuzení přirozené imunity

Pokud už cítíte, že vás škrábe v krku a něco na vás leze, je nejvyšší čas zasáhnout. Akutní pomoc vám může poskytnout multiIMUN AKUT s mimořádně rychlým nástupem účinku. Stačí 1 tableta denně. Obsahuje velmi vysoké množství nukleotidů izolovaných z colostra – přírodní látky, kterou po narození přijímá dítě od své matky. Rychlý nástup účinku navíc posiluje unikátní BioDefence komplex pro zvýšení odolnosti. K dostání je v lékárnách v balení (20 cucavých tablet příjemné chuti) za 119 Kč.

Preventivní posílení obranyschopnosti

MultiIMUN COLOSTRUM je přírodní doplněk stravy, vhodný pro dlouhodobé posílení přirozené obranyschopnosti těla. Účinně také obnovuje střevní mikroflóru a zmírňuje obtíže při střevní kolice. Je ideálním při užívání antibiotik, které mohou narušit mikroflóru v těle a tak vést k zažívacím i jiným obtížím. Přípravek je vhodný pro dospělé i děti od 4 let v doporučeném dávkování 2 tobolky denně. V lékárně ho koupíte (30 tobolek) za 249 Kč.

Zdraví pro děti v 5 kapkách

Přírodní složení multiIMUN Baby speciálně pro děti obsahuje blahodárné látky colostra. Biologicky aktivní nukleotidy a koncentrovaný komplex galakto-oligosacharidů i vitamin C šetrně a přitom intenzivně podporují dětskou imunitu. Přípravek se doporučuje podávat dětem při opakovaných infekcích horních dýchacích cest, v době chřipek a nachlazení nebo při používání antibiotik. Užívá se 5 kapek 2× denně. Kapky (15 ml) koupíte v lékárně za 149 Kč.

Soutěžní otázka

Jakou přírodní látku, která pozitivně působí na zvýšení imunity, obsahují přípravky řady MultiImun?

a) hlíva ústřičná

b) colostrum

Pět vylosovaných výherců, kteří do 23. 9. správně odpovědí na soutěžní otázku, získá 2 balení multiIMUN AKUT. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením multimun.


publikováno: 12. 9. 2011, v rubrice Medicína
Štítky: antibiotika, dítě, imunita, lékárna, miminko, prevence, školák, vitaminy

Další články v rubrice Medicína:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+