Pro spokojené bříško nejmenších | Medicína | Trendy zdraví

Hlavní strana » Medicína » Článek

Pro spokojené bříško nejmenších

3. 2. 2011

Probiotický komplex Profi-LACT Pro děti je speciálně vyvinut pro potřeby kojenců a dětí, takže ho mohou dlouhodobě dostávat už půlroční miminka. Pomáhá obnovovat a harmonizovat střevní mikroflóru a stimuluje tak přirozené obranné mechanizmy organizmu. Je vhodný i pro osoby s intolerancí lepku a laktózy.

Na zažívací potíže

Profi-LACT Pro děti přirozeným způsobem pomůže při odstranění zažívacích potíží, jako je zácpa, průjmy, nadýmání a plynatost. Celkově navíc zlepšuje stravitelnost potravy i střevní peristaltiku. Doporučuje se jej používat během i po užívání antibiotik, neboť tyto léky střevní mikroflóru výrazně narušují. Profi-LACT také výrazně stimuluje imunitní systém. Zvyšuje totiž populaci buněk schopných bojovat s patogeny, čímž dochází k podpoře přirozené obranyschopnosti organizmu. Pomoci může také při atopických onemocněních, alergiích a potravinové intoleranci – zvýšený podíl probiotických kultur ve střevě může vést ke zmírnění těchto nežádoucích projevů.

Jednoduché použití

Máte problém dávat vašemu potomkovi léky a potravinové doplňky? Nebojte se, s Profi-LACTEM Pro děti to bude snadné. Stačí jednou denně rozmíchat obsah jednoho sáčku ve sklenici vlažné vody, mléka, ovocné šťávy nebo vmíchat bezprostředně před podáním přímo do jídla.

  • K dostání v lékárně. Doporučená cena jednoho balení (10 sáčků) je 140 až 150 Kč.

www.profilact.cz.


publikováno: 3. 2. 2011, v rubrice Medicína
Štítky: alergie, antibiotika, dítě, imunita, miminko, prevence, probiotika

Další články v rubrice Medicína:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+