Aby vás zácpa na dovolené nezastavila | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Aby vás zácpa na dovolené nezastavila

15. 6. 2018
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Jedna tableta přípravku Fructolax Ovoce&Vláknina střeva obsahuje 496 mg reveně.

Výherci: Alena Příhodová, Vratislav Petr, Ludmila Zakopalová

Období dovolených se rychle blíží a s ním i velké množství komplikací na cestách. Pokud se chcete vyhnout zácpě o prázdninách, přičemž nemyslíme tu dopravní, soutěžte s námi. Připravili jsme pro vás balíčky, které obsahují balení tablet a žvýkacích kostek Fructolax Ovoce&Vláknina.

Zácpa dokáže pořádně znepříjemnit den

O dovolené to platí dvojnásob. Příčiny mohou být různé. Ovšem dost často za nimi stojí stres a jeho nepříznivý vliv na psychiku. Máte na spěch, abyste vše stihli a odjeli. V místě pak jsou nevyhovující hygienické podmínky a může dojít i k narušení zažitého vyprazdňovacího režimu. Někdo má zase „zábrany“ a prostě mu to mimo soukromí jeho domácí toalety nejde. Výsledek je tentýž – zácpa. Pokud i vy občas na cestách tyto pocity zažíváte, máme pro vás řešení. Tím jsou tablety a žvýkací kostky Fructolax Ovoce&Vláknina.

Tablety obsahují výtažky z ovoce a vlákninu

Tablety jsou účinné a zároveň velmi skladné, takže se vám snadno vejdou do tašky či kabelky. Žvýkací kostky pak obsahují ztužené projímavé ovoce, jež vám pomůže rozhýbat střeva. Výtažky z tamarindu indického, fíků a reveně lékařské pomáhají zprůchodnit střeva a přispívají k pravidelnému vyprazdňování. Ať se rozhodnete pro tablety či kostky, tak stačí večer jeden „kousek“ spolu se sklenicí vody a výsledek se dostaví ráno. Ale nemusíte mít obavy, přípravek je 100% přírodní a nemá žádné vedlejší nežádoucí účinky. Tedy nedráždí střevní stěnu, ale pouze povzbuzuje funkci střev.

Nápovědu k otázce a více informací o přípravku najdete zde.

Soutěžní otázka

Jaké množství reveně je obsaženo v jedné tabletě přípravku Fructolax Ovoce&Vláknina střeva?

a) 462 mg

b) 496 mg

c) 500 mg

Tři výherci, kteří do 29. 6. 2018 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s přípravky Fructolax Ovoce&Vláknina tablety a Fructolax Ovoce&Vláknina žvýkací kostky. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením fructolax.

Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 15. 6. 2018, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: cestování, lékárna, prevence, zácpa

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+