Bylinky a houby povzbudí váš sexuální apetit | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Bylinky a houby povzbudí váš sexuální apetit

2. 6. 2014
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Pro nástup žádoucího účinku musíte užít 1 tabletu MAXXES.

Výherci: Ludmila Machková, Blanka Douchová, Milan Jasoněk

Přírodní přípravky na povzbuzení libida, MAXXES pro muže a MAXXES pro ženy, kombinují na základě znalostí čínské medicíny květiny a houby, které jsou po tisíciletí známé jako afrodiziaka. Tablety jsou šetrné k organizmu a mohou je tak užívat i lidé s vysokým tlakem a kardiaci. Nemusíte se obávat nečekaných překvapení, protože se vliv tablety se projeví po rozpuštění v ústech nejdřív po 45 minutách až po vzrušení a stimulaci. Její účinek vydrží až 36 hodin.

PRO MUŽE

Jasmínový olej

Je nesmírně ceněný již od starověkých kultur – je známo, že již staří Egypťané ho užívali pro jeho afrodiziakální sílu. Má velmi zklidňující účinky a zároveň podporuje průtok krve pánevní oblastí – pomáhá s většinou sexuálních problémů včetně impotence, předčasné ejakulace či nechutenství.

Kustovnice čínská

Má velmi léčivé účinky na organismus člověka. Pro své blahodárné účinky je považována v tradiční čínské medicíně za nenahraditelny doplněk stravy. Jedná se o silny antioxidant, ktery podporuje vitalitu a sexuální potenci.

Ženšen pravý

Obsahuje účinné látky saponiny, které uvolňují v organismu existující testosteron a ten zvyšuje sexuální apetit a potenci. Používá se také jako adaptogenní prostředek ke snížení negativního vlivu stresovych faktorů na organismus.

Lesklokorka lesklá

Aktivně působí imunostimulačně, antimikrobiálně, antioxidačně, antialergicky a protizánětlivě. Používá se při celkové vyčerpanosti, při psychickych problémech a stresu, podporuje krvetvorbu, posiluje imunitní systém.

Cananga vonná

Zdrojem vzácné silice ylang-ylang jsou intenzivně vonící květy tropického stromu kanangy z Komorskych ostrovů. Působí antidepresivně, jako afrodiziakum a pomáhá uvolnit nervové napětí organismu.

MAXXES PŘINÁŠI ŘEŠENÍ TAKÉ PRO ŽENY jako jeden z mála podobných přípravků, má variantu vhodnou také pro ženy, navíc s plody aceroly a palmy acai.

Odpověď na soutěžní otázku najdete na www.uspechmuze.cz

Soutěžní otázka

Kolik tablet MAXXES musíte užít pro nástup žádoucího účinku?

a) 1 tabletu

b) 2 tablety

c) 3 tablety

Tři výherci, kteří do 16. 6. 2014 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží 4 přípravky MAXXES (2 pro muže + 2 pro ženy). Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením maxxes.


publikováno: 2. 6. 2014, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: muž, sex

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+