České bloggerky bojují za svět v duchu LOHAS | Přírodní léčba | Trendy zdraví


České bloggerky bojují za svět v duchu LOHAS

15. 4. 2014

Projekt LOHAS BLOGGER 2014 se pomalu blíží ke konci. Má za úkol přiblížit a osvětlit veřejnosti zdravý a udržitelný styl života a jako platformu si organizátoři vybrali nejlepší české blogy. Pokud vás zajímá, jak se se zadáním bloggerky vypořádaly, podívejte se na facebookové stránky Magazínu LOHAS, kde jsou odkazy na jednotlivé příspěvky postupně uveřejňovány. Různé názory, fotky, recepty, texty i DIY projekty tu můžete sledovat do 19. 4. 2014. A pokud chcete vyhrát krásný dárek od značek Logona a Dr.Hauschka, hlasujte od 20. do 30. dubna 2014 na facebookových stránkách Magazínu LOHAS pro svého favorita v albu LOHAS BLOGGER 2014.

CO JE LOHAS?

Když někde na ulici či v obchodě vyslovíte termín eko, bio či fair trade, většině Čechů se zježí chlupy až na zátylku, protože se bojí, že je těmito slovy chce jen někdo ošálit a vytáhnout z nich víc peněz, podobně jako se to stalo se solárními elektrárnami. Někdy to může být pravda, a proto k rozhodnutí „žít lépe“ potřebujete především svůj zdravý rozum, který bude umět sledovat složení kupovaných potravin i kosmetiky. Musíte „mít filipa“, který pozná kosmetiku skutečně přírodní, tedy s certifikátem, od té pseudopřírodní, kterou tak nazývají pouze výrobci. A nejde jen o kosmetiku a jídlo, ale také o nákup oblečení, které může být plné toxinů. Je dobré omezit konzumní život a nehorázné chování výrobců, které nám dovolí jednou za dva roky „spotřebovat“ vysavač, mobil, televizi apod., vyhodit je na skládku a jít si koupit něco jiného. Čím víc budete šetřit, tím více ušetříte planetu pro vaše děti a to je nejdůležitější moudro v duchu zdravého a udržitelného životního stylu!

Výzva Magazínu LOHAS ( www.magazin-lohas.cz), který tuto soutěž pro bloggery uspořádal, zní: „Žijte zdravě, užívejte s mírou, myslete na planetu a myslete na lidi. Buďte upřímní k sobě i svému okolí, žijte na rovinu a natolik udržitelně, abyste se za své jednání nemuseli stydět. A do pojmu „jednání“ započítejte cokoliv, co děláte během dne, to, co doma jíte, jaký odpad za sebou zanecháváte, v čem perete, čím jezdíte, jak mluvíte s lidmi, případně jaké zlo/dobro předáváte svým dětem.“

Soutěž pro vás!

V soutěži LOHAS BLOGGER 2014 se někdo neubrání mentorování, jiný uvaří luxusní vegetariánské jídlo, představí vám nehormonální spolehlivou antikoncepci nebo vám připraví přírodní kosmetické menu či zavtipkuje na adresu recyklace. Příspěvky jsou stejně tak jiné jako jednotlivé bloggerky. Od 20. 4. do 30. 4. 2014 ale hlavně můžete na facebooku Magazínu LOHAS hlasovat pro svého favorita v albu LOHAS BLOGGER 2014 a vyhrát krásný dárek od značek Logona a Dr.Hauschka (viz. obrázek).

Ceny do soutěže pro bloggerky v hodnotě více než 90 000 Kč věnovaly značky: Ahinsa Shoes, Alva, Dipam, Dr.Hauschka, Ecotools, fra, Hempoint, Lavera, BioBachovky – Les Fleurs de Bach, Logona, Moleskine, Priti NYC, Purity Vision, Redecker, Rolland, Sante, Ulrich, Weleda

Soutěžte na facebookových stránkách Magazínu LOHAS https://www.fa­cebook.com/mag­.lohas


publikováno: 15. 4. 2014, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: bezpečný, bio, dítě, ekologické, fair trade, ozdravné kúry, soutěž

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+