Cítíte úbytek vitality a sexuální výkonnosti? | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Cítíte úbytek vitality a sexuální výkonnosti?

23. 3. 2018

Časté noční vstávání a močení, neklidný spánek, ztráta vitality i sexuální apetence? Takové problémy mohou trápit některé muže už od 40 let. Pomoci jim může přípravek nové generace Cemio RED3® s unikátní kombinaci tří klinicky ověřených extraktů.

Zvětšená prostata

Podle odhadu trápí prostatické potíže až 650 tisíc mužů v České republice a víc než polovina tyto problémy přehlíží či je řeší pouze neefektivními prostředky. Varující je především časté močení v noci. Zdravý muž by při standardním příjmu tekutin neměl v noci chodit na toaletu vůbec. Přitom čas každého močení je delší, nemocný musí víc tlačit, močí i opakovaně. Proud je užší a přitom přetrvává pocit neúplného vyprázdnění močového měchýře. Právě tohle jsou první příznaky, které signalizují, že není něco v pořádku.

V tom případě už je vhodné hledat řešení třeba v podobě Cemio RED3® s unikátní kombinací klinicky ověřených extraktů slivoně africké a lnu setého pro funkci prostaty.

Tlačí na močovou trubici

Co si vlastně můžeme představit pod zvětšenou, v odborných kruzích často nazývanou zbytnělou prostatou? S postupujícím věkem a v souvislosti s účinkem mužského pohlavního hormonu testosteronu se prostata začne zvětšovat a začne tlačit na močovou trubici. Výsledkem jsou již zmíněné potíže s močením. Tkáň prostaty váží při narození muže zhruba 15 gramů. Od patnáctého roku věku ale dochází u všech mužů k jejímu zvětšování. Jenže pozor, nezvětšuje se celá žláza, ale jen vnitřní část prostaty. Růst a rozvoj prostaty je individuální, některému muži se prostata zvětší během života třikrát až čtyřikrát, někomu třeba jen dvakrát. Neznamená to ale, že by měl potíže poloviční. I muž s menší prostatou může mít větší problémy s močením.

Hodně záleží na tom, zda si těchto změn muž včas všimne a začne s tím něco dělat. Podle urologů existují dva druhy mužů – jedni navštíví lékaře, i když to není úplně třeba, druhá skupina si problém s prostatou vůbec nepřipustí a neléčí se. Takový přístup se nevyplácí a ze zdravotního hlediska by se mohl nepříjemně vymstít.

Problémy s močením mohou snižovat kvalitu sexuálního života. Především ve smyslu ztráty zájmu o protějšek. Jednoduše řečeno, zdravá prostata a spokojený a kvalitní sex spolu úzce souvisejí.

Jak počínající problémy s prostatou řešit?

Především to chce začít včas. Důležité je pravidelně močit, snažit se nezadržovat moč a věnovat se pravidelně sexuální aktivitě. Také je nanejvýš vhodné vyvarovat se kořeněným jídelům, omezit příjem alkoholu a kávy. Preventivní opatření nejsou tedy nijak složitá. Je potřeba jim pouze pravidelně věnovat pozornost.

Vsaďte na Cemio RED3® s unikátní kombinací klinicky ověřených extraktů jedinečné slivoně africké a lnu setého pro funkci prostaty, macy peruánské pro podporu mužské potence a sibiřského ženšenu pro podporu vitality a celkové kondice. Přípravek je obohacen o další bylinné extrakty (kustovnice čínská, sója luštinatá, gumojilm jilmový), které mají tisíciletou tradici v oblasti podpory mužnosti zejména v asijských oblastech.

  • Užívá se jedna kapsle denně, kdykoliv během dne a je k dostání ve všech lékárnách nebo na e-shopu.

publikováno: 23. 3. 2018, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: muž, prostata, sex

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+