Infinity Clinic, nová rehabilitační klinika v Praze | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Infinity Clinic, nová rehabilitační klinika v Praze

12. 11. 2018

Pražská soukromá klinika Ifinity – Clinic, kterou vede primářka MUDr. Michaela Tomanová, je tu pro všechny, kteří mají problém s pohybovým ústrojím a nechtějí trávit čas v přeplněných čekárnách.

Bolí vás záda?

Mezi nejčastější bolesti patří ty, které jsou spojeny s pohybovým ústrojím. Jedná se o bolest zad, krční páteře či kloubů. Proti bolesti bychom neměli bojovat za pomocí léků, ale především správným pohybem a cvičením, ideálně pod dohledem odborníků. Pro všechny ty, kteří nechtějí čekat frontu u lékaře, často v neútulném nemocničním prostředí, nebo ty, kteří chtějí pro svoje zdraví to nejlepší, je nově otevřena rehabilitační klinika v Praze – Infinity Clinic.

Krásné prostředí prvorepublikové vily

Infinity Clinic se zabývá onemocněními pohybového aparátu, poúrazovými stavy i prevencí pohybových problémů. Útulná klinika v pražském Podolí je vedená primářkou MUDr. Michaelou Tomanovou, která zároveň stojí za Rehabilitačním ústavem v Brandýse nad Orlicí, jedním z nejodbornějších pracovišť tohoto druhu v ČR. Tam se ale dostanou jenom vážnější případy, a navíc musí být doporučeny lékařem. Do moderní kliniky v prostředí pražské prvorepublikové vily může přijít opravdu každý, a to klidně hned zítra. Klinika je určena jak pro ty, kteří mají chronické problémy se zády, krční páteří či klouby, tak které trápí občasné bolesti i pro ty, kteří ocení preventivní vyšetření.

V Infinity Clinic naleznete špičkové odborníky poskytující široké spektrum služeb lékařů, fyzioterapeutů či odborníků na rehabilitační, sportovní, preventivní, reprodukční i estetickou medicínu. Klinika se zaměřuje také na oblast nohou, tzv. plantografii.

INFINITY metoda

Primářka MUDr. Michaela Tomanová se ve své praxi dlouhodobě věnuje prevenci a léčbě pacientů s onemocněním pohybového ústrojí, včetně harmonizace energie v těle. Výsledkem její práce je tzv. INFINITY method, speciální rehabilitační a fyzioterapeutická metoda, která je indikována pro léčbu onemocnění pohybového systému a současně slouží jako preventivní pohybový program u lidí, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví a pro svou postavu. Cvičení je založeno na zlepšení stability, centrace celého těla, na vizualizaci. Učí pacienty koordinovat, vnímat, ovládat a kontrolovat své tělo.

„INFINITY je metoda využívající poznatky neurofyziologie, biomechaniky, anatomie i mých nasbíraných poznatků v oboru rehabilitace,“ uvádí MUDr. Michaela Tomanová. „Metoda umožňuje nejen zlepšení onemocnění pohybového ústrojí, ale také uvolnění, protažení a posílení celého pohybového ústrojí,“ dodává lékařka proslulá také v přednáškové činnosti a nalézání nových postupů v rehabilitační a fyzikální medicíně. Tento typ komplexní rehabilitace pracuje s tělem pomocí gravitace, využívá aktivaci horních a dolních končetin, pánve, hlavy, dýchání i vrozených, geneticky daných reflexů.

Moderní přístup

„Na Infinity Clinic nabízíme komplexně zaměřenou léčbu pohybového ústrojí. Včasnou a důkladnou prevencí lze v mnohých případech velmi účinně předcházet vzniku některých onemocnění.“ říká primářka MUDr. Michaela Tomanová. INFINITY Clinic se zaměřujeme na moderní kvalifikovaný přístup v prevenci, diagnostice a léčbě poruch a bolestí pohybového aparátu jako jsou bolesti zad, kloubů a končetin u dospělých i dětí, bolesti pohybového aparátu v těhotenství, stavy po operacích páteře, ortopedických operacích nebo stavy po úrazech.

  • adresa Infinity Clinic: Doudova 258/3, 147 00 Praha 4-Podolí (v blízkosti stanic metra Pražského povstání a Pankrác)

publikováno: 12. 11. 2018, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: bolest, kosti, záda

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+