Kosmetika na zklidnění suché pokožky při lupence | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Kosmetika na zklidnění suché pokožky při lupence

29. 1. 2018
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Na lupenku se doporučuje i osobám se sklonem k postižení kůže v důsledku diabetu Psorican s BIO konopným olejem.

Výherci: Hana Rezková, Jan Šimek, Dagmar Kuncová

Překročí-li suchost kůže určitou hranici, často se jedná o poruchu, která může být projevem některých onemocnění nebo sama tato onemocnění vyvolávat. Velmi suchou pokožku snadno rozpoznáme podle začervenání, svědění, šupinatění nebo i praskání. Tyto projevy obvykle provázejí trvalé záněty kůže, často spojené s narušením tukové ochranné vrstvy kůže, která ztrácí schopnost obnovy. Taková pokožka má sklon k ekzémům nebo kožním onemocněním jako je psoriáza tedy lupenka.

Promastí a současně zklidní

Sebucel BIO krém je určený pro velmi suchou pokožku se sklonem k atopické dermatitidě. Obsahuje panenský pupalkový olej v BIO kvalitě, lisovaný za studena. Tím si zachovává vysoký obsah účinných látek, které mají schopnost pokožku důkladně promastit a současně zklidnit. Suchou pokožku současně hydratuje a tím zabraňuje tvorbě šupinek na jejím povrchu. Podporuje regeneraci pokožky a její přirozené hojivé procesy. K dostání v lékárnách a kosmetických studiích za 337 Kč.

Snadno roztíratelnou konzistenci

Psorican s BIO konopným olejem je účinným doplňkem v péči o velmi suchou pokožku se sklonem k atopii. Má lehkou snadno roztíratelnou konzistenci, takže při nanášení pokožku nedráždí a tím nezpůsobuje nepříjemné pocity. Mezi nejvýznamnější účinné látky Psoricanu patří konopný olej BIO lisovaný za studena, kyselina mandlová, glukonolakton a urea. V této kombinaci dokážou tlumit nepříjemné stavy kůže při projevech zánětu pokožky, uklidňují ji a obnovují lipidovou vrstvu.Přípravek mírní nepříjemné pocity svědění a je hypoalergenní­.Použití Psoricanu se doporučuje i u osob se sklonem k postižení kůže v důsledku diabetu. K dostání v lékárnách a kosmetických studiích za 310 Kč.

Obnovuje ochranný film na kůži

Sebucel LIPOskin tělové mléko pleť dokonale promastí a současně hydratuje. Obnovuje ochranný film na povrchu pokožky tam, kde vlastní tuková vrstva chybí nebo je nedostatečná. Díky konzistenci lehké emulze se snadno roztírá. Základem je pupalkový olej, obohacený o hojivý panthenol, vitamin E a kyselinu hyaluronovou. Vysoké podíly účinných látek výrazně urychlují regeneraci a zajišťují dlouhodobou ochranu a hydrataci pokožky. Přípravek Sebucel výrazně snižuje podráždění i nepříjemné svědění. Sebucel se doporučuje i u osob se sklonem k postižení kůže v důsledku diabetu. K dostání v lékárnách a kosmetických studiích 225 ml za 358 Kč.

Soutěžní otázka

Který přípravek SYNCARE na lupenku se doporučuje i osobám se sklonem k postižení kůže v důsledku diabetu?

a) Sebucel LIPOskin tělové mléko

b) Psorican s BIO konopným olejem

Tři výherci, kteří do 12. 2. 2018 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží přípravky SYNCARE na suchou pokožku. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením lupenka.


publikováno: 29. 1. 2018, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: diabetes, lupénka, ozdravné kúry, péče o pleť, prevence

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+