Legendární Alpa v novém | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Legendární Alpa v novém

29. 5. 2019

Alpa Francovka slaví 106 let. Oslavou její síly, oblíbenosti a spolehlivost jsou nové obaly vybraných výrobků. Zlatá hvězda na nich je větší a září ještě nápadněji. Orientaci mezi výrobky ALPA usnadní také nové barevné odlišení podle bylin. Arnika má zelenou.

Léčivá bylina

Arnika je chráněná bylina, jejíž účinky se odjakživa využívají v léčitelství. Působí na celou řadu potíží a proto ji patří nezastupitelné místo v domácí lékárně. Alpa využívá jejich účinků pro své mazání, které působí na pohybový aparát. Arnika pomáhá při revmatických bolestech kloubů a stejně úspěšně uvolňuje svaly. Dokáže mírnit bolesti z přetížení, zvyšuje prokrvení, má desinfekční účinky a výrazně podporuje hojení.

ALPA Francovka s arnikou

Je bylinný lihový roztok k vnějšímu použití. Pomáhá revitalizaci pohybového aparátu a tím pomáhá k udržení jeho výkonnosti. Ulevuje kloubům i namoženým svalům, prokrvuje je a snižuje únavu, když se cítíte jako rozlámaní. Alpa Francovka s arnikou má protizánětlivé a hojivé účinky, proto je vhodná pro ošetření drobných poranění. Cena: 23 Kč.

Masážní Alpa krém

s arnikou přináší okamžitý pocit úlevy a osvěžení svalům. Revitalizuje pohybový aparát a udržuje jeho výkonnost. Krém má čisté přírodní složení a je vhodným ošetřením pro tělo po námaze. Alpa pomáhá proti neduhům a vrací nás do hry už 106 let.

www.alpa.cz


publikováno: 29. 5. 2019, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: bolest, byliny, klouby

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+