Letní výbava od značky Salus | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Letní výbava od značky Salus

17. 7. 2018
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Doplněk stravy Salus Floradix Gallexier obsahuje vodný extrakt z listu vachty trojlisté.

Výherci: Jana Hrubá, Ivana Nová, Eva Čermáková

Léto, čas prosluněných dní, dlouhých večerů a hlavně dovolených, je tu. Abyste si toto krásné období užili naplno, připravili jsme pro vás soutěž o balíček doplňků stravy značky Salus, které podpoří vaše trávení a přispějí ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Velké nároky na zažívání

Ochutnávání netradičních pokrmů v exotických destinacích, spousta osvěžujících svačinek, které zdaleka ne vždy odpovídají zásadám pestré stravy, a večerní grilování, na kterém nechybí uzeniny, tučné sýry i prorostlé maso. Zatímco my si léto doslova vychutnáváme, na naše zažívání tím občas klademe velké nároky.

Užitečné bylinky

Potěšit své zažívání můžete kombinací deseti bylin podporujících normální trávení, ale i správnou funkci jater a střevního traktu. Přináší ji tekutý doplněk stravy Salus Floradix Gallexier. Obsahuje vodné extrakty z bylin, které jsou příznivými účinky na naše tělo proslulé. Patří k nim smetanka lékařská, fenykl, heřmánek nebo zázvor. Nechybí ani méně známé dary přírody v podobě artyčoku, hořce, kurkumy, kardamomu či vachty trojlisté.

Když je železa málo

Příjemná únava po celodenní túře nebo odpoledni stráveném ve vodě je vítanou součástí letních radovánek. Pokud však pocit únavy a vyčerpání trvá déle, může jít o projev nedostatku železa – stopového prvku, který je součástí červeného krevního barviva, tzv. hemoglobinu, a přispívá k normální tvorbě červených krvinek přenášejících v našem těle kyslík. Železo, které podporuje také normální funkci imunitního systému a přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, si naše tělo neumí vytvořit. Proto jej potřebuje přijímat – soustavně, ve správném množství a ve vhodné formě. Ideálním zdrojem železa je pestrá a vyvážená strava.

Vyzkoušet ale můžete také tekutý doplněk stravy Salus Floradix Železo+, který obsahuje dobře vstřebatelnou organickou formu železa i další tělu prospěšné látky. Jsou jimi vitamíny B2, B6, B12 a také vitamín C, který zároveň podporuje vstřebávání železa, a výtažky z bylin i ovocné šťávy. Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu.

Správnou odpověď najdete ZDE

Soutěžní otázka

Doplněk stravy Salus Floradix Gallexier obsahuje vodný extrakt z listu vachty:

a) trojlisté

b) dlouholisté

c) velkolisté

Tři výherci, kteří do 31. 7. 2018 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček obsahující doplňky stravy Salus Floradix Železo+ (250 ml) a Salus Floradix Gallexier (250 ml). Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením Salus.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 17. 7. 2018, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, krev, únava, zažívání

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+