Na žaludeční nevolnost pomáhá zázvor | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Na žaludeční nevolnost pomáhá zázvor

11. 7. 2016
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Těhotná žena může užívat denně 2 zázvorové tablety.

Výherci: Irena Sedláčková, Zdeněk Pospíšil, Věra Horáková

Žaludeční nevolnost patří k nejčastějším zdravotním potížím dospělých i dětí. Až pětinu lidí postihuje při jízdě dopravním prostředkem a podle odhadů trápí až tři čtvrtiny gravidních žen. Žaludek potřebuje zklidnit i tehdy, když se nezdravě přejíme nebo vypijeme o skleničku víc. Novinkou pro řešení žaludečních obtíží je zázvorový extrakt v tabletách Antimetil, jejichž výhodou je, že nemají sedační účinky, tedy nezpůsobují ospalost ani snížení pozornosti.

Do auta i pro těhotné

Zázvor je kvůli příznivému vlivu při těhotenských nevolnostech oblíbený u gravidních žen. Nejčastěji v podobě kandovaného zázvoru nebo zázvorového čaje, kdy je ovšem obtížné uhlídat příjem denního množství zázvoru, které je v těhotenství zcela bezpečné pro vývoj plodu. Odborníci gravidním ženám doporučují, aby daly přednost kvalitním zázvorovým přípravkům z lékáren, které zaručují bezpečné denní dávkování zázvoru i během těhotenství.

Nové zázvorové tabletky

Malé, snadno polykatelné tablety Antimetil obsahují suchý extrakt ze zázvoru, který je desetkrát koncentrovanější než běžný zázvorový prášek. Každá tableta obsahuje 10% gingerolů, které jsou aktivní složkou čerstvého zázvoru a udržují klidné trávení. Tablety jsou vhodné při cestovních nevolnostech, pocitech na zvracení, při přejedení či narušení obvyklých stravovacích návyků třeba na dovolené, při nevolnostech v těhotenství. Nezpůsobují ospalost ani snížení pozornosti, výhodou je i jejich neutrální chuť. Antimetil mohou užívat dospělí, děti od 3 let věku i ženy od 1. měsíce těhotenství. Aktuálně můžete soutěžit se společností Ewopharma o 3 krabičky zázvorové novinky Antimetil na žaludeční nevolnosti!

Nápovědu hledejte na www.antimetil.cz

Soutěžní otázka

Kolik zázvorových tablet Antimetil může každý den užívat těhotná žena?

1) maximálně 1 tabletu denně

2) maximálně 2 tablety denně

3) maximálně 3 tablety denně

Tři výherci, kteří do 22. 7. 2016 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží 2 krabičky zázvorové novinky Antimetil na žaludeční nevolnosti. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením bez nevolnosti


publikováno: 11. 7. 2016, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: auto, cestování, dítě, těhotenství, žaludek

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+