Nedejte šanci virózám a jarní únavě | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Nedejte šanci virózám a jarní únavě

28. 3. 2012
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Přípravky MultiIMUN využívají k podpoření imunity colostrum.

Výherci: Petra Vyhnálková, Petr Adámek

Konečně tu máme jaro a sluníčko se nám snaží ze všech sil vynahradit svou absenci v zimě. Určitě chcete vyrazit do přírody a ne ležet doma s chřipkou, nebo se potýkat s jarní únavou. Celá vaše rodina může posilovat imunitu s přípravky multiIMUN a předejít nepříjemným komplikacím.

Akutní pomoc, když na vás něco leze

Cítíte celkovou slabost a únavu, nebo vás škrábe v krku? Stačí 1 tableta MultiIMUN AKUT denně a můžete zastavit potíže. Přípravek obsahuje velmi vysoké množství nukleotidů izolovaných z colostra, přírodní látky, kterou po narození přijímá dítě od své matky. Rychlý nástup účinku navíc posiluje unikátní BioDefence komplex pro zvýšení odolnosti.

Posilujte svoji imunitu preventivně

MultiIMUN COLOSTRUM je přírodní doplněk stravy, vhodný pro dlouhodobé posílení přirozené obranyschopnosti těla. Obnovuje také střevní mikroflóru a zmírňuje obtíže při střevní kolice. Je ideálním doplňkem stravy při užívání antibiotik. Je vhodný pro dospělé i děti od 4 let, doporučené dávkování 2 tobolky denně.

Je vaše dítě často nemocné?

Přírodní složení multiIMUN Baby speciálně pro děti šetrně a přitom intenzivně podporuje dětskou imunitu. Obsahuje blahodárné látky colostra, biologicky aktivní nukleotidy a koncentrovaný komplex galakto-oligosacharidů i vitamin C. Doporučuje se podávat dětem při opakovaných infekcích horních dýchacích cest, v době chřipek a nachlazení nebo při používání antibiotik. Polyká se přímo nebo se nakape do nápoje či jídla.

  • koupíte v lékárně

Soutěžní otázka

Jakou přirodní látku využívají přípravky MultiIMUN k podpoření imunity?

a) hlívu ústřičnou

b) colostrum

Dva výherci, kteří do 11. 4. správně odpovědí na soutěžní otázku, získají balíček multiIMUN AKUT, COLOSTRUM a Baby. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením colostrum.


publikováno: 28. 3. 2012, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: antibiotika, bolest, dítě, imunita, lékárna, miminko, muž, nemoci, ozdravné kúry, prevence, probiotika, školák

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+