Nové bylinné koupele HERBASPA pro relaxaci i povzbuzení | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Nové bylinné koupele HERBASPA pro relaxaci i povzbuzení

24. 9. 2015
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Koupele HERBASPA obsahují až 85 % bylinného extraktu.

Výherci: Jana Prošková, Alena Novotná, Petr Pokorný

Pět druhů nových koupelí od Herbadentu obsahuje extrakty z léčivých bylin, díky kterým se i ta nejmenší koupelna promění v příjemné domácí lázně. Pečujte o své tělo i mysl a vyzkoušejte blahodárnou sílu levandule, máty, lemongrassu a kosodřeviny. Bylinné koupele HERBASPA jsou účinným bojovníkem proti splínům. Díky nim bude váš letošní podzim a zima plný radosti.

Harmonizují organismus a pečují o pokožku

Odborníci společnosti HERBADENT upravili v laboratořích osvědčené lázeňské receptury, které po dlouhá desetiletí spolehlivě fungovaly v českých lázních jako registrovaný lék při svalových a pohybových onemocněních. Dnes si je můžete užívat také v klidu vlastního domova, ve vaně i perličkové koupeli, jako koupele HERBASPA. Koupele v pěnivých i nepěnivých variantách uleví po fyzické či psychické zátěži, dostaví se osvobozující pocit uvolnění a svěžesti, sníží se bolest kloubů a svalové napětí.

Výroba koupelí

Všechny HERBASPA koupele obsahují až 85 % bylinného extraktu ze 6 léčivých rostlin a aromaterapeutické silice. Šestici bylin: kopřivu, heřmánek, mátu, levanduli, vrbovou kůru a chmel, nejprve bedlivě prověří laboratorní testy, které zjistí, zda jsou byliny správně vysušené. Následně se naloží do maceračních nádob. Po několika týdnech pečlivé studené macerace ve vodně-lihovém roztoku vzniká velmi silný bylinný extrakt koupelí. Každá ze zmiňovaných bylin, které jsou základní složkou všech koupelí, má v lázni své nepostradatelné postavení:

Kopřiva má detoxikační, posilující a antirevmatické účinky.

Levandule, oblíbená již od antiky, zlepšuje prokrvení, oživuje organismus a bojuje proti migrénám.

Extrakt z chmele zklidňuje a uvolňuje.

Máta ochlazuje a umí ztlumit bolest svalů a kloubů.

Vrbová kůra je protizánětlivá a výborně tlumí bolest.

Heřmánek má také antiseptické a desinfekční účinky.

sůl z Mrtvého moře pro dokonalou relaxaci a péči o pokožku

Jednoduchá domácí příprava

Jeden sáček koupele HERBASPA obsahuje doporučené množství bylinného extraktu pro komfortní lázeň. Voňavou bylinnou koupel si připravíte při teplotě okolo 38 ° – 40 °C a doporučuje se v ní setrvat po dobu 20 minut. Bylinné koupele HERBASPA si můžete vychutnat v pěti různých variacích: levandule, kosodřevina pěnivá a nepěnivá, lemongrass a máta.

Toužíte-li po harmonii a relaxaci, zvolte levandulovou nebo kosodřevinovou koupel. Levandule odbourává bolesti hlavy, nespavost a zklidňuje organismus.

Chcete-li se naopak osvěžit a povzbudit, prospěje vám máta a lemongrass. Máta pročišťuje tělo, osvěžuje a uvolňuje svalstvo i mysl. Stejně funguje i koupel lemongrass, která navíc napomáhá koncentraci.

Pěnivá kosodřevinová koupel pak organismus zahřeje nejen v chladných měsících. Kosodřevina obecně uvolňuje horní cesty dýchací a je vítanou koupelí i při revmatismu.

  • Bylinné koupele HERBASPA zakoupíte na e-shopu www.herbadent.cz a ve vybraných prodejnách.

www.facebook.com/…e­cive.byliny

Soutěžní otázka

Jaké množství bylinného extraktu obsahují koupele HERBASPA?

a) až 65 %

b) až 85 %

Tři výherci, kteří do 5. 10. 2015 správně odpovědí na soutěžní otázku, dostanou balení bylinných koupelí HERBASPA s 10 koupelemi jednoho druhu. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením koupele Herbaspa.


publikováno: 24. 9. 2015, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, imunita, klimakterium, kondice, koupelna, ozdravné kúry, péče o pleť, příroda, psychika, relaxace, rostliny, stres, únava

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+