Nový elixír lásky | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Nový elixír lásky

7. 1. 2011

Tahle situace je noční můrou snad každého chlapa – lákavý sexuální zážitek doslova na dosah a… nic. Zpravidla pak následuje do trapného ticha soucitně špitnutá věta: „To nevadí, miláčku, snad se to povede příště…“ To určitě není ta správná vzpruha, která by pozvedla zdevastované sebevědomí. Podstatně účinnější je řešit problémy s erekcí včas a efektivně s Liderinem, novinkou na českém trhu.

Lepší prokrvení

Liderin je silný doplněk stravy na přírodní bázi, obsahuje unikátní patentované kombinace látky L-arginin a extraktu Pycnogenol. L-arginin, je tělu vlastní aminokyselina, která uvolňuje oxid dusnatý. Ten zprůchodňuje a rozšiřuje periferní cévy, takže dochází k prokrvení penisu a následné erekci. L-arginin je rovněž nezbytný pro tvorbu spermatu, takže podporuje mužskou plodnost. Má celou řadu dalších pozitivních účinků na organismus, například stimuluje obranyschopnost, reguluje krevní tlak, snižuje riziko aterosklerózy. Kromě L-argininu tablety obsahují standardizovaný extrakt z Borovice hvězdovité (Pycnogenol), jenž stimuluje mikrocirkulaci krve a zvyšuje pohyblivost spermií. Díky optimální kombinaci těchto dvou složek dochází k rychlému vyvolání, zlepšení a prodloužení erekce, bez vedlejších účinků.

Účinkuje do hodiny

Statistiky uvádějí, že v současnosti každý druhý muž po čtyřicítce mívá potíže s erekcí, zpravidla způsobené hektickým životním stylem, nesprávnou výživou, stresem… Ovšem pouze každý desátý muž se odhodlá vyhledat pomoc lékaře. Liderin je diskrétní, zakoupit si jej můžete kdykoliv, bez receptu. Pomáhá vyvolat a zlepšit erekci již do 60 minut, stačí jen včas užít tři tablety (u většiny preparátů je dávkování vyšší). Nad podobně orientované preparáty Liderin vyniká především mnohonásobně vyšší účinností a nižší cenou. Odborné studie prokázaly, že u 80 % mužů, kteří užívali Liderin jeden měsíc, se obnovila schopnost dosáhnout normální erekce a u různých forem erektilní dysfunkce došlo při dlouhodobém užívání Liderinu ke zlepšení dokonce u 92,5 % léčených. Navíc se zdvojnásobila frekvence pohlavních styků.

  • Pořídíte v lékárně v balení 6 tablet přibližně za 490 Kč nebo 18 tablet za 850 Kč.

www.liderin.cz


publikováno: 7. 1. 2011, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: lékárna, muž, senior, sex, vztahy

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+